Yeni Haberler
recent

iPhone SE 2'nin İlk Görüntüleri Gelmeye Başladı

iPhone SE 2 Ne Zaman Çıkacak?
Apple, iPhone X ile son yıllarda en farklı iPhone modeline imza atmış oldu. Fakat fiyat açısından daha önce çıkarmış olduğu iPhone SE'nin bir üst modeli ne zaman çıkacak iPhone severler merak etmekte.
https://www.macworld.co.uk/news/iphone/new-iphone-se-2-latest-rumours-uk-release-date-price-features-specs-2017-3500611/

Aslında iPhone SE 2 daha ekonomik bir iPhone kullanmak isteyenler için bir seçenek olarak ortaya çıkmıştı. Özellikle iPhone X'in fiyatı bazı kullanıcıları daha ekonomik seçeneklere iteceği bekleniyor. Bunu tahmin eden Apple iPhone SE 2'nin çalışmalarına başlamış gözüküyor.

iPhone SE 2'nin aslında 2017 yılında satışa sunulması beklenmesine rağmen görünen o ki piyasaya sunulma tarihi 2018 yılının başları olarak konuşuluyor.

Bazı kaynaklara göre yeni iPhone Hindistan'da Wistron adlı şirket tarafından üretilecek. iPhone SE 2'nin 2018'in ilk çeyreğinde piyasaya çıkması bekleniyor.

Concept Creator tarafından tanıtılan iPhone 2018 SE tanıtımını buradan görebilirsiniz.

Tekz24'ün raporuna göre iPhone 7'deki A10 çipi kullanılması bekleniyor. Kamerası 12 MP ve 2GB RAM olması beklenen iPhone SE 2 'nin 32 VE 128 GB seçenekleri piyasaya sunulması bekleniyor.
Raf Kontrol

Apple Doktoru

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Blogger tarafından desteklenmektedir.