Yeni Haberler
recent

Bayrampaşa-Kocatepe Apple Teknik Servis

Bayrampaşa-Kocatepe Apple Teknik Servis
İstanbul Bayrampaşa lokasyonunda bulunan kaliteli Apple teknik servislerini incelediğimiz bu yazımızda, yaşanan iPhone sorunlarına çözüm bulabileceğiniz müşteri memnuniyetine önem veren teknik servisleri inceleyeceğiz.iPhone'un yeni modelleri çıktıkça yaşanan sorunlar da farklılaşmaktadır. Özelikle iPhone ekran sorunları yaşayan kullanıcıların orjinal ekran tamiri yaptırması oldukça zordur. 

Neden zor peki? Aslında piyasada bulunan ve yetkili teknik servis olmayanlar bunu açıkça belirtmek zorundadır. Fakat A kalite bir iPhone ekranı orjinalinden pek de farklı olmamaktadır ve çalışma performansı bakımından pek farklılık göstermez.

Bu ve bunun gibi nedenlerden dolayı iPhone cihazınızın herhangi bir donanımsal sorunu için cihazınızı Apple Store veya Apple'ın yetkilendirdiği ve Apple premium servis sağlayıcısı olarak geçen teknik servislere başvurabilirsiniz.

Herhangi teknik servis sorunu veya iPhone sorununuzu bize yorum kısmından veya iletişim bölümünden iletebilirsiniz.

Bayrampaşa lokasyonundaki iPhone kullanıcılarının garanti kapsamına göre Apple Store'dan rezervasyon almalarını öneriyoruz. Zira Bayrampaşa-Kocatepe semtinde yetkili bir Apple yetkili servis bulunmamaktadır.
Raf Kontrol

Apple Doktoru

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Blogger tarafından desteklenmektedir.