Yeni Haberler
recent

Apple Store Genius Bar Rezervasyon Nasıl Yaptırılır?

Apple Store'dan Rezervasyon Nasıl Yaptırılır?
iPhone ile ilgili herhangi bir sorununuzda Apple Store'dan randevu alarak profesyonel yardım alabilirsiniz.
genius bar randevu

Apple Store Zorlu Center veya Apple Store Akasya şubelerinden randevu alabilmek için online rezervasyon hizmetini kullanmanız gerekmektedir.

Apple Store'dan rezervasyon yaptırmak oldukça zordur. Bunun nedeni sırada olan iPhone kullanıcı sahibi yoğun olduğundan dolayı bu iki Apple Store yetmemektedir. Bu yüzden randevu alamadıysanız en yakın bir Apple yetkili teknik servisine de başvurabilirsiniz.

Apple iPhone sahiplerine hem donanımsal hem de yazılımsal olarak destek vermektedir. Online olarak Apple desteğe başvurarak bir çok iletişim kanalı ile Apple uzmanlarına ulaşabilir ve yardım alabilirsiniz.

Apple Genius Bar sayfasına giderek sayfayı inceleyin. Sorununuzun donanımsal mı yoksa yazılımsal mı olduğuna karar verebiliyorsanız uygun seçeneğe dokunun. Genius Bar ile ekran değişimi, Apple ID kurtarma gibi sorunlarınıza telefon, mail, online sohbet yoluyla çözüm bulabilirsiniz.

Eğer iPhone ile ilgili sorununuz donanımsal ve yüz yüze destek gerekiyorsa Genius Bar rezervasyonu alarak size verilen tarihte belirlenen Apple Store'a gidebilirsiniz.

Apple Store'daki destek hizmetinin hızı da çok yüksektir. Ortalama 30 dakika içinde sorununuz çözüm buluyor. 
Raf Kontrol

Apple Doktoru

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Blogger tarafından desteklenmektedir.