Yeni Haberler
recent

iPhone Video İndirme (Çözüm)

iPhone'a Video İndirme Nasıl Yapılır?
iphone video programı

iPhone kullanıcılarının en iyi bildiği şeylerden biri de iPhone'a video indirmenin çok zor olduğudur. Özellikle indirilse bile bunu film rulosunda görmek de zordur.

Youtube gibi video sitelerinden iPhone'a video indirmek için bazı programlar mevcut. Fakat App Store'da çok az süreli olarak yer almaktadır bu programlar. Öncelikle bu tarz programları hem Youtube hem de App Store engellemektedir.

Fakat "Documents 5" adlı uygulama iPhone cihazınızdan hızlı bir şekilde video indirmenizi ve indirdiğiniz bu videoyu film rulonuza kaydetmenize imkan sağlıyor.

Bu uygulama Youtube'dan url'leri alarak cihazınıza videoları kaydetmenizi sağlar.

Documents 5 adlı uygulamayı indirdikten sonra sağ alt köşede bulunan tarayıcıya tıklayarak savefromnet sitesine girin. Daha sonra Youtube'dan indirmek istediğiniz videonun url'sini alarak buraya yapıştırın ve download-indir butonuna basın.

Bunun ardından farklı bir sayfaya yönlendirileceksiniz ve buradan save page diyerek "done" ile devam edeceksiniz.

Artık videonuz indirilmeye başlanacaktır. Bu şekilde Youtube'dan dilediğiniz videoyu indirebilirsiniz. İndirilme tamamlandıktan sonra yapmanız gereken uygulamanın içinden indirilenler kısmından indirilen videoları "move" ile film rulosuna kaydetmek kalıyor.

Bu program ile iPhone'nunuza jailbreaksiz olarak Youtube'dan video indirebilir ve film rulonuza kaydedebilirsiniz.
Raf Kontrol

Apple Doktoru

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Blogger tarafından desteklenmektedir.