Yeni Haberler
recent

iPhone İçin En İyi Video Düzenleme Programları

iPhone Kullanıcıları İçin Harika Video Editleme Uygulamaları
iPhone video editleme

iPhone sahipleri için video düzenleme programlarını inceleyeceğimiz bu yazımızda Apple'ın standart olarak iPhone sahiplerine sunduğu uygulamalar haricinde App Store'dan indirebileceğiniz programları da tanıtacağız.

iMovie'nin dışında Clips de Apple'ın iPhone kullanıcılarına sunduğu bir video klip editleme uygulamasıdır. Clips ile iPhone'unuzda bulunan fotoğraf ve videolarınızı birleştirmenizi, efekt eklemenize, filtre uygulamanıza olanak sağlıyor.

Splice, ise iPhone App Store'da bulunan en iyi video editleme uygulamalarından biri durumunda. Çoğu mobil cihazda yapılamayan işlemleri iPhone'dan yapabilmenizi sağlayan bu program ile hem ses hem görüntü kısmında önemli değişiklikler yapabilmektesiniz.

Tabii ki Splice, App Store'da bulunan ücretsiz video editleme uygulamaları arasından en iyisi konumunda. Bir çok eksiklikleri mevcut fakat ücretsiz olarak kullanabileceğiniz önemli applerden biridir. Bunun dışında App Store'da ücretli olarak çok iddaalı uygulamalar da bulunmaktadır. Bunların arasında iMovie bulunmaktadır.

iMovie App Store'da 4,99 $ fiyatı vardır. Mobil cihazlarda kullanıldığında çok beğenilen iMovie, masaüstü versiyonunda pek beğenilmiyor.

Bunun dışında Magisto da çokça anılan video editleme uygulamalarından olsa da kolaylık ve istediğiniz işleme ulaşma konusunda biraz daha yavaştır. 

Uygulama içinden düzenlediğiniz videolarınızı paylaşarak biraz daha sosyal bir uygulama olmaya çalışmış olan Magisto da App Store'da yer alan iPhone için video düzenleme uygulamalarındandır.
Raf Kontrol

Apple Doktoru

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Blogger tarafından desteklenmektedir.