Yeni Haberler
recent

Bahçeşehir Apple Yetkili Servisi 7/24

Bahçeşehir Kaliteli Apple Servisi
İstanbul Avrupa'da Bahçeşehir'de bulunan iPhone teknik servislerini inceleyeceğimiz bu yazımızda iPhone sorunlarınıza çözüm bulmak kaliteli, müşteri memnuniyetine önem veren teknik servisleri bulmamız gerekir.

iPhone sorunlarına geçecek olursak, iPhone kullanıcılarının en çok karşılaştığı sorunlar arasında ekran kırılması, ekran kararması, tuş sorunları, yazılımsal sorunlar ve kamera sorunlarıdır.

Farklı iPhone modellerine sahip kullanıcılar farklı sorunlarla karşılaşıyorlar. Örnek olarak iPhone 7 sahipleri Airpods sorunları ile oldukça sık karşılaşmaktadırlar. Bu gibi sık karşılaşılan ve yüksek tutarları olan tamiratlar da teknik servisler arasında fiyat farkları oluşmaktadır. Peki hangisi daha kaliteli?

Apple teknik servislerinin hangisinin daha iyi hizmet verdiğini bulmak zordur. Özellikle sizin bulunduğunuz ilçede fiyat-hizmet kalitesi konusunda endişe duyduğunuz teknik servislerden hizmet almayıp farklı bir ilçede bulunan Apple teknik servisine gitmek belki de sizin için daha iyi olabilir.

Apple Teknik Servis İletişim

Bu şartları da göz önüne alarak Bahçeşehir'de bulunan Apple teknik servislerine sitemizden ulaşabilir veya bize iletişim bölümünden şikayet, istek ve sorunlarınızı bildirebilirsiniz. Fakat şuanda İstanbul Bahçeşehir semtinde yetkili Apple teknik servis bulunmamaktadır. Size en yakın Zorlu Apple Center'dan randevu alabilirsiniz.
Raf Kontrol

Apple Doktoru

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Blogger tarafından desteklenmektedir.