Yeni Haberler
recent

iPhone Dokunmatik Entegresi Değişim

iPhone Dokunmatik Entegresi Değişimi ve Fiyatları

iphone dokunmatik sorunu

iPhone'larda bazı zamanlarda ekranda oluşan kilitlenme, donma gibi sorunların kaynağı dokunmatik entegreden kaynaklanabilir. Bilindiği üzere iPhone'larda 2 adet dokunmatik entegre bulunuyor. Bu 2 adet entegre sistemi ekrandaki dokunmatik işlevlerin yerine gelmesini sağlamaktadır.

Eğer iPhone'unuzda ekran kilitlenmesi, zaman zaman donma, kararma gibi dokunmatik sorunları oluyorsa bu dokunmatik entegresi nedeni ile oluşmuş olabilir. Bu şekilde bir arızanın oluşumunda dokunmatik entegrelerin değişimi gereklidir.

Dokunmatik entegrenin arıza yapmasının bazı belirtileri vardır. Ekranınızda beyaz çizgiler oluşmaya başladıysa dokunmatik işlevleri yerine getiren entegrelerin arızalanmış olması ihtimaldir.

iPhone dokunmatik sorunu yaşayan kişiler genelde su, sıvı vb. maddelerin cihaza hiç temas etmediğini söylese de dokunmatik entegrelerin arızalanması için bu gibi temaslara ihtiyaç bile yoktur. Farklı nedenlerden dolayı da dokunmatik entegreler arızalanabilmektedir.

iPhone dokunmatik entegresi değişimi fiyatları teknik servislere göre değişmekle birlikte 400 TL civarında tamirat fiyatı bulunmaktadır. Tabi ki iPhone modelinize göre fiyatlar azalmaktadır.

Önerilen Teknik Servisler;Yorum kısmından bizlere sorunlarınızı iletebilirsiniz. 
Raf Kontrol

Apple Doktoru

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Blogger tarafından desteklenmektedir.