Yeni Haberler
recent

Silivri Apple Yetkili Teknik Servisi 7/24

Apple Yetkili Teknik Servisi Silivri 
Silivri ilçesinde yer alan en kaliteli, ekonomik hizmet veren Apple tarafından yetkilendirilmiş olan teknik servisleri ele alacağımız bu yazımızda iPhone sorunlarına da değineceğiz.
silivri apple yetkili servis

En çok başımıza gelen iPhone sorunlarından biri olan ekran çatlaması ve kırılması tamirini kesinlikle kaliteli teknik servislere yaptırmalısınız. Piyasada bulunan teknik servislerin bazıları maalesef daha yüksek talep etmesine rağmen kaliteli iPhone ekranı kullanmamaktadır. Bir teknik servisin verdiği hizmetin kaliteli olup olmadığını tabii ki de ilk deneme de anlayamıyoruz. Bu yüzden sitemizde sadece kaliteli, ekonomik hizmet veren teknik servislere yer veriyoruz.

iPhone ekran kararması, ekran çatlaması, dokunmatik ekran çalışmaması, wifi sorunu, ses açma ve kısma tuşları, şarj kablosu sorunu, ekran titremesi sorunları iPhone kullanıcıların en sık karşılaştığı sorunlardandır. Bu sorunların çözümü için size en yakın Apple yetkili teknik servisleri sitemizden bulabilir ve iletişim kurabilirsiniz.

Ayrıca Silivri ilçesinde bulunan kaliteli hizmet veren teknik servislere ulaşabilir ve herhangi bir sorununuzu iletişim ya da yorum bölümünden sorabilirsiniz. İstanbul'un Silivri semtinde yetkili bir Apple teknik servis bulunmamaktadır. Size en yakın yetkili Apple Zorlu Center'dan randevu alabilirsiniz.

Yazımıza en çok sorulardan biri olan iPhone ileri ayarlı sms gönderme konusu ile sonlandıracağız. Bilindiği üzere iPhone'larda otomotik mesaj atan bir özellik bulunmamaktadır. Ayrıca App Store'da da ileri tarihe ayarlanabilen sms gönderen bir uygulama bulunmamaktadır. Bunun nedeni ileri güvenlik seviyelerinden kaynaklıdır. Bu özelliği kullanabilmek için cihazınızı jailbreak yaptırmalısınız.
Raf Kontrol

Apple Doktoru

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Blogger tarafından desteklenmektedir.