Yeni Haberler
recent

Beylikdüzü TROY Apple Teknik Servisi

TROY Apple Yetkili Teknik Servisi Beylikdüzü
Beylikdüzü Marmara Park Avm'de bulunan Apple yetkili teknik servis, iPhone sorunlarınızı çözebileceğiniz kaliteli ve yetkili Apple servisidir.
beylikdüzü troy

Özellikle teknik servis konusunda iPhone sahipleri bir çok sorun yaşamaktadır. iPhone ekran değiştirme konusunda özellikle teknik servisler arasında farklılıklar mevcuttur. Ekran değişimi iPhone sorunlarının en başında geliyor. iPhone ekran fiyatları yetkili servislerde diğer teknik servislere göre daha pahalı olsa da iPhone'nuzun geleceği açısından yetkili Apple servislerin sunduğu hizmet çok daha kalitelidir.

Bazı durumlarda iPhone sorunlarını çözmek için farklı iPhone servislerine başvursak da ucuz yedek parça ve tamirat kısa süreli çözüm olmaktadır. Bunun yanında daha farklı sorunlar da gün yüzüne çıkmaktadır.

Apple ürünleri sahiplerinin en çok karşılaştığı sorunların başında wifi sorunu, ekran değişimi, dokunmatik ekran sorunu, ekran kararması, ön-arka kamera çalışmaması, ekran titremesidir.

Apple yetkili teknik servisin yanında Apple Store'dan rezervasyon yaparak da akıllı cihazınızın sorununa çözüm bulabilirsiniz. Fakat Apple Store sadece İstanbul'da yer almaktadır. Bu yüzden aylar önceden Apple Store rezervasyonunuzu yapmanız gerekmektedir.

Beylikdüzü TROY Apple yetkili teknik servisi de kaliteli, ekonomik hizmet veren servisler arasındadır. Sorunlarınızı iletişim bölümünden bizlere sorabilir ve ya bulunduğunuz il-ilçede bulunan Apple teknik servislere sitemizden ulaşabilirsiniz.
Raf Kontrol

Apple Doktoru

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Blogger tarafından desteklenmektedir.