Yeni Haberler
recent

iOS 11 Beta İndirme ve Yükleme

iOS 11 Beta İndirme ve Yükleme İşlemi
iOS 11 ne zaman çıkacağı soruldu ve sonunda çıktı. iOS 11 Beta sürümü ile birçok yenilik de beraberinde gelecek fakat iOS 11 sürümü Eylül ayında iPhone'larda stabil durumda çalışır olacak. iOS 11 Beta 2 sürümü de Apple tarafından kullanıma sunuldu.
iOS 11 2 Beta yükleme

iOS 11 beta sürümü tüm kullanıcılara sunuldu. iPhone sahipleri isterlerse Beta 2 sürümünü indirebilirler. Fakat iPhone sahiplerinin dikkat etmesi gereken nokta iOS 11 Beta sürümünü akıllı cihazınıza yükledikten sonra eski sürümünüze geri dönemezsiniz.

iOS 11 Beta 2 sürümü yapısı gereği eksik noktalar içermektedir. Bu yüzden sürümü yüklemek isteyenler çok dikkatli olmalıdır çünkü bu sürümü yükledikten sonra cihazınızla ilgili sorunlar yaşayabilirsiniz.

Apple beta yazılım programı ile iOS 11 Beta 2 sürecine katılabilir ve geri bildirimlerinizle Apple'ı iOS 11 ile ilgili eksik yönlerini bildirebilirsiniz.

iOS 11 Beta Nasıl İndirilir ve Yüklenir?

İlk olarak iPhone cihazınızdan Safari'den Apple beta yazılım programına girin.

Kayıt ol butonu ile Apple ID'nizle programa kayıt olun.

"Başlarken" kısmına gidin ve "iOS cihazınızı kaydedin"'e dokunun.

Daha sonra "Profili İndir'e" dokunun.

Bundan sonrası ise normal iPhone cihazlarından yaptığınız gibi yazılım güncelleme bölümünden iOS 11 Beta'yı yükleyebilirsiniz.

Eğer kurulumla ilgili herhangi bir sorun yaşarsanız Ayarlar-Genel bölümünden profilleri temizleyerek süreci tekrarlayabilirsiniz.

Unutmayın iOS 11 Beta sürümünü indirip yükledikten sonra eski iOS sürümünüze geri dönemezsiniz.
Raf Kontrol

Apple Doktoru

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Blogger tarafından desteklenmektedir.