Yeni Haberler
recent

İstanbul Kağıthane Apple Teknik Servisi (Yeni)

Kağıthane Apple Yetkili Teknik Servisi
İstanbul kağıthane ilçesinde bulunan Apple yetkili teknik servislerini ele alacağımız ve inceleyeceğimiz bu yazımızda iPhone/iPad/iPod/Mac teknik servislerinin hizmet kalitesi ve müşteri hizmetleri ile ilgili yorumlarda bulunarak sizlere hangi teknik servisin daha iyi olduğunu ve teknik servis süresi hakkında bilgi vermiş olacağız.
kağıthane iphone servisleri istanbul

Buna göre ilk olarak Kağıthane ilçesinde bulunan Apple yetkili teknik servislerine değinmeden önce iPhone'nunuz için başınıza gelen sorunlara çözüm bulmak için teknik servis bulurken nelere dikkat etmelisiniz? 

Öncelikle akıllı cihazlar yapıları ve üretimleri itibariyle teknik olarak donanımsal ve yazılımsal sorunlarla karşılaşılabilir. Sorun yaşandığında Apple teknik servislerini incelemeli ve karşılaştırma yaparak sizin için en iyi teknik servise başvurmalısınız. Piyasada bazı teknik servisler diğer teknik servislere oranla daha pahalı hizmet vermektedir. Fiyat pahalı olmasına rağmen yapılan hizmetin aynı olmasına rağmen daha yüksek değerli parça takıldı gibi mazeretlerle yüksek fiyat çekiliyor.

Bu yüzden Apple markalı akıllı cihaz sahipleri özellikle iPhone için sorunlarınızı çözüme kavuşturmak için teknik servislerin hizmet fiyatlarına dikkat etmek gerekiyor. Ön cam değişimi, ön-arka kamera değişimi, ekran değişimi, ses açma-kapama tuşu değişimi, home tuşu tamiri, ekran tamiri, dokunmatik ekran sorunu ve değişimi gibi hizmetleri Apple yetkili teknik servislerinden yaptırabilirsiniz.

Fakat Apple şirketi ülkemizdeki bazı bölgelerde yetkilendirilmiş teknik servis bulunmamaktadır. Bu gibi durumlarda kaliteli hizmet veren Apple teknik servislerine başvurabilirsiniz.

Sitemiz üzerinden sadece kaliteli, müşteri odaklı, hızlı teknik hizmet veren Apple teknik servisleri bulunmaktadır. Kağıthane ilçesinde veya tüm Türkiye'nin il ve ilçelerinde iPhone, iPad, iPod, Mac gibi Apple markalı ürünleriniz için herhangi bir sorununuzu bizlere iletişim bölümünden de sorabilirsiniz.

Fakat şuan için İstanbul Kağıthane semtine en yakın Apple yetkili servis Pozitif Teknoloji teknik servistir.
Raf Kontrol

Apple Doktoru

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Blogger tarafından desteklenmektedir.