Yeni Haberler
recent

Ekran Video Kaydedici Programları

Ücretsiz Ekran Video Kaydedici Program ve Uygulamaları
Ekran görüntüsü kaydetme uygulamalarını bulmak özellikle kaliteli ekran videosu kaydedicisi program bulmak oldukça zordur. Piyasada bu işi yapan uygulama ve programlar bulunsa da çoğu ücretsiz değil veya kaliteli değil.
ücretsiz ekran kaydetme uygulaması

Oyun videosu yapmak veya herhangi bir eğitim videosu için bilgisayardan ekran görüntüsü videosu hazırlamak için ekran video kaydedicisine ihtiyaç duyarız. Fakat ekran video kaydediciler genelde ücretsiz değil yada filigranları mevcut.

Birçok kişi filigran yani watermark olmadan videosunu kaydetmek istiyor. Peki hangi uygulama ve programlar ekran video kaydetmek için uygun?

Bunun dışında Android ve iOS için de video kaydediciler mevcut. iPhone'lar için ekran video kaydediciler daha zor çalışmaktadır. Bunun nededi Apple'ın güvenlik uygulamalarıdır. Bu yüzden iPhone için ekran kaydedici bulmak daha zordur. Bu yazımızda hem android hem iPhone (iOS) hem de pc için en iyi ekran video kaydedicileri tanıtacağız.

İlk olarak Android için en iyi ekran video kaydetme programı veya uugulaması Mobizen'e geçelim.

Mobizen Android cihazlar için en uygun en iyi ekran video kaydedicilerdendir. Filigranı bulunsa bile movie maker bile filigrandan kurtulmak için kolay bir yoldur.

Bunun dışında hem pc hem android hem de iPhone (iOS) için filigransız ücretsiz harika bir ekran kaydedici olan Apowersoft harika bir programdır. Mobil cihazlar için web tabanlı çalışan bu program ile akıllı telefonunuzla çektiğiniz videoyu bilgisayarınızdan eş zamanlı izleyebilirsiniz. Böylece telefonunuzdan çektiğiniz videolar aynı anda pcnizde de bulunmuş olur.

Aynı sistem iPhone için de geçerlidir. Aynı wifi'a bağlı olan pc ve iPhone cihazınızla birlikte iPhone'nunuzdan ekran videosu hazırlayabilir ve bu videoyu bilgisayarınıza kaydedebilirsiniz.
Raf Kontrol

Apple Doktoru

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Blogger tarafından desteklenmektedir.