Yeni Haberler
recent

Blogger'a Yeni Temalar Geldi!

Blogger Yeni Mobil Uyumlu Temalarını Kullanıma Sundu
Uzun zamandır Google'ın Blogger tabanlı siteler için ve Blogger'ı seven kullanıcıları için mobil uyumlu duyarlı temaları herkes tarafından bekleniyordu. Nihayet Google yeni güncelleme ile Blogger'daki mobil uyumlu temaları kullanıma geçti.

Yeni temalar oldukça kullanışlı ve görünüm açısından da kullanıcılarını tatmin edeceği düşünülüyor. Güncelleme gelmeden önce Blogger tabanlı website sahipleri Blogger için tasarlanmış olan özel şablonları kullanarak yayın hayatlarına devam ediyorlardı. Blogger'da mevcut olan basit şablonlar maalesef birçok kullanıcının işine yaramıyordu diyebiliriz ve uzun zamandır da Blogger sevenler Google'dan responsive (duyarlı) temaları şablonları bekliyordu.
responsive duyarlı tema blogger

Blogger 4 farklı tema ile karşımıza geldi. Bunlar Contempo, Soho, Önemli ve Emporio dilediğiniz bir temayı Blogger'ın panelinden temayı tıklayarak seçebilir ve temalar arasında geçiş yaparak sitenize hangisinin daha çok yakıştığına bakabilirsiniz.

Yeni responsive (duyarlı) temaları Blogger'da nasıl yükleneceği konusuna değinirsek; ilk olarak şablonunuzun yedeğini almanız faydalı olacaktır.

Blogger'da şablon yedeği almak için Blogger panelinden tema/şablon kısmına gelerek sağ üst kısımda bulunan yedekle/geri yükle butonuna tıklayarak "tam şablonu indir" seçiyoruz. Bu şekilde yedeğimizi almış olduk.

Bundan sonrası çok daha kolay yeni duyarlı responsive temalardan birinin demo görüntüsüne tıklayarak beğendiğiniz tema için "bloga uygula" seçmeniz yeterli olacaktır.
Raf Kontrol

Apple Doktoru

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Blogger tarafından desteklenmektedir.