Yeni Haberler
recent

Bingöl Apple Servisi (Yetkili)

Bingöl Apple Yetkili Teknik Servisi
Bingöl ilinde bulunan Apple teknik servislerini incelediğimiz bu yazımızda iPhone sahiplerinin akıllı cihazlarının herhangi bir sorununda neler yapabileceğini sizlere aktaracağız.
bingöl iphone servis

iPhone kullanıcıların en çok karşılaştığı sorunlardan biri olan ekran kararması, ekran kırılması, hoparlörden ses gelmemesi, wifi sorunu, dokunmatik ekran hassasiyetinin bozulması, ekran titreşmesi ve birçok sorunlarla karşılaşmaktadır.

Piyasada birçok Apple teknik servis bulunmasına rağmen doğru teknik servis seçimi birçok yönden önemlidir. İlk olarak doğru bir teknik servis seçimi hem ekonomik olarak hem kalite bakımından en mantıklı hareket olacaktır. Bunun dışında birçok iPhone sahibi yanlış teknik servis seçimi sonucu aygıtlarında yaşanan sorundan çok daha önemli sorunlara yol açabilir.

Apple markalı ürünleri kullanan kullanıcılar bulundukları yerde kaliteli, ekonomik Apple teknik servis olmaması halinde Apple Store'dan randevu alabilirler. Sitemizde Apple Store'dan nasıl randevu alınır yazımızla ayrıntıl bir biçimde rezervasyon alınması konusuna değindik.

Şuan için Apple Store'dan randevu almış ve sırada bekleyen birçok iPhone kullanıcısı var. Apple Store'dan randevu almak oldukça sancılı bir işlemdir. Apple bunun önüne geçebilmek için büyük şehirlerdeki kaliteli teknik servislerle anlaşarak yetkili niteliği vermiştir.

Eğer bulunduğunuz bölgede Apple yetkili teknik servis yoksa iletişim bölümünden bize yazarak size en yakın teknik servise ulaşabilirsiniz. 

Şuan için Bingöl'de Apple'ın yetkilendirmiş olduğu bir teknik servis bulunmamaktadır. Apple'ın resmi destek-onarım bölümünden konumunuza en yakın yetkili servisi bulabilirsiniz.
Raf Kontrol

Apple Doktoru

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Blogger tarafından desteklenmektedir.