Yeni Haberler
recent

Üsküdar'daki Apple Yetkili Kaliteli Teknik Servis

Üsküdar Apple Yetkili Teknik Servis
İstanbul Üsküdar ilçesinde bulunan Apple yetkili teknik servisleri incelediğimiz yazımızda Apple kullanıcılarının herhangi bir sorun halinde yapmaları gerekenlerin neler olduğunu ve teknik servis bulma sürecinde yardımcı olmaya çalıştığımız yazımızda Apple Store'dan randevu alma sürecine de değineceğiz.

İlk olarak en sık karşılaşılan iPhone sorunlarından olan ekran kararması, ekran çatlaması veya kırılması, ekrana sıvı teması (Su, kahve, vb.) dökülmesi, batarya sorunu, iPhone şarj olmuyor sorunu, iPhone dokunmatik ekran çalışmıyor sorunu, ses açma-kısma tuşlarının hassaslaşması sorunu en genel, en sık karşılaşılan problemler arasında bulunmaktadır.

üsküdar iphone servis

Bu gibi sorunlar yaşandığında yapılması gereken tavsiye üzerine size en yakın Apple teknik servisine gitmek olabilir. Fakat bir çok kişi teknik servisleri araştırmadan aygıtlarını, cihazlarını teknik servise götürüyor. Bu noktada deneme yanılma yoluyla o teknik servisin iyi veya kötü olduğunu anlamış oluyor. Ama bu arada hem ekonomik, hem de kalite bakımından zarar etmiş olabiliyorlar.

Sitemizde her şehirde ve ilçede bulunan Apple teknik servislerini karşılaştırarak sizlere en kaliteli, en ekonomik, müşteriyi önemseyen teknik servisi karşınıza çıkarmaya çalışıyoruz.

Bunların dışında Apple yetkili teknik servislerin yerine dilerseniz Apple Store'dan randevu alarak da sorununuzu çözmeyi isteyebilirsiniz. Fakat Apple Store'dan rezervasyon sağlamak oldukça meşakkatli bir iş olmuş durumda. Bir çok kişi Apple Store'dan randevu almış durumda aylar geçmesine rağmen hala sırada beklemekteler.

Üsküdar ilçesinden bulunan Apple yetkili teknik servisleri sitemiz üzerinden anında bulabilir ve ulaşabilirsiniz. Ayrıca iletişim bölümünden bizlere sorunlarınızı yazabilirsiniz.
Raf Kontrol

Apple Doktoru

1 yorum:

  1. İphonum da donma kasma ve şebekesi gidip geliyor bunun için ne yapabilirim

    YanıtlaSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.