Yeni Haberler
recent

Rize Apple Yetkili Teknik Servisi

Apple Rize Yetkili Teknik Servisi & Kaliteli Hizmet
Rize ilinde bulunan Apple teknik servislerini kalite, ekonomi ve hizmet anlayışı bakımından kıyaslayıp incelediğimiz sitemizde Rize il ve ilçelerinde bulunan Apple servislerini ele alacağız.
rize iphone teknik servis

iPhone teknik servislerine en çok şikayetle gelinen konuların arasında ekran kararması, dokunmatik ekran sorunu, ekran titremesi, batarya sorunu, orjinal olmayan şarj aletinden kaynaklanan sorunlar en çok şikayet edilen konular arasında olmaktadır.

Bu yazımızda Rize'de yapılan akıllı cihazlarda en çok sorun olan konulardan biri olarak yapılmış ankette yer alan orjinal olmayan şarj aleti yüzünden cihazın kendini kilitlemesi sorununu inceleyeceğiz.

iPhone sahipleri genel olarak ilk aldıkları orjinal iPhone şarj aletinin yıpranmasından sonra yeni bir şarj aleti almaya karar verdiklerinde ve fiyat araştırması yaptıklarında orjinal olmayan ucuz iPhone şarj aletlerini tercih ediyorlar.

Bu aslında ilk başta iPhone sahiplerine ekonomik olarak gelse de daha sonra daha yüksek meblağlarda harcamalar genellikle onları bekliyor olacak.

Orjinal iPhone şarj aleti ve kablosunu kullanmayan kişiler iPhone ekran kararması ve ekran donmasını sık sık yaşarlar. Ayrıca cihazınızın bazı anlarda orjinal aksesuar değil uyarısını ciddiye almayan iPhone kullanıcıları iPhone cihazlarının açılmamasına kadar gidebilmektedir.

Bu gibi sorunlarda sitemizden sadece kaliteli, ekonomik, müşteri memnuniyetini önemseyen Apple teknik servislerine ulaşabilir ve sorunlarınıza çözüm bulabilirsiniz.

Ayrıca iletişim bölümünden bize sorunlarınızı yazabilirsiniz.
Raf Kontrol

Apple Doktoru

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Blogger tarafından desteklenmektedir.