Yeni Haberler
recent

KahramanMaraş Apple Yetkili Teknik Servisi 7/24

Apple Yetkili Teknik Servisi KahramanMaraş
Kahramanmaraş'da bulunan Apple yetkili teknik servislere yönelme konusunda yazdığımız yazımızda teknik servislerin hizmet süreçlerini inceleyip karşılaştırdığımız yazımızda en sık karşılaşılan iPhone sorunlarını ve bu sorunlar için hangi Apple servislere yöneleceğinizi ele alacağız.
kahramanmaraş iphone servis

iPhone sorunlarının en çok karşılaşılanlar genel olarak iPhone ekran donması, ekran kararması, iPhone 4S, 5, 6, 6S, 7 modellerinin genelinde bulunan batarya sorunu, ekran kilitlenmesi, ses-açma kısma tuş bozukları, wifi sorunu ve şarj olmama ve orjinal olmayan kablo kullanımından kaynaklanan sorunlar iPhone sahiplerinin en çok yaşadığı problemler arasında yer almaktadır.

Kahramanmaraş'da bulunan kaliteli, ekonomik, müşteri memnuniyetini önemseyen iPhone Apple teknik servislerini tanıttığımız yazımızda iPhone sahipleri yetkili servisler dışında Apple Store'dan randevu alarak da cihazınızın bakımını yaptırabilirsiniz.

Apple Store'dan rezervasyon almak oldukça zordur. Bu son zamanlarda Apple Store'dan randevu almak imkansız hale gelmiştir. Ayrıca şuanki durumda hangi şehirde olursa olsun Apple şirketi hiçbir teknik servise yetkili özelliği vermemektedir. Türkiye genelindeki Apple yetkili teknik servislerini yeterli gören Apple şirketi ileride değişebilme olanağı olsa da şuan için teknik servis yetkilendirmemektedir.

KahramanMaraş'da bulunan kaliteli, ekonomik, müşteri memnuniyetini önemseyen teknik servisleri sitemiz üzerinden inceleyebilir ve ulaşabilirsiniz.

Ayrıca iletişim bölümünden bize iPhone, ipad cihazlarının sorunlarını yazabilirsiniz.

Kahramanmaraş ilinde Pupa Kahramanmaraş teknik servisi, yetkili servis olarak hizmet vermektedir.
Raf Kontrol

Apple Doktoru

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Blogger tarafından desteklenmektedir.