Yeni Haberler
recent

Beyazıt Apple Yetkili Teknik Servisi & İstanbul

İstanbul Beyazıt Apple Teknik Servis
beyazıt iphone servis

İstanbul Beyazıt semtinde bulunan kaliteli, hızlı, ekonomik hizmet veren Apple teknik servisleri karşılaştırarak incelediğimiz yazımızda iPhone sahiplerinin genel olarak yaşadığı kaliteli teknik servis bulma ve yönelme sürecini inceleyerek ele alacağız.

Pek çok iPhone kullanıcısı yaşadığı sorunlardan olan ekran kararması, ekran kırılması, batarya sorunu, şarj olmama ve şarj kablosu sorunu, iPhone sıvı teması (su, kahve, çay vb.) dökülmesi, dokunmatik ekran hassasiyetinin kaybolması gibi sorunlarla karşılaşıldığında Apple servislerine cihazımızı götürmekteyiz. Fakat piyasada maalesef kaliteli olmayan Apple teknik servisi oldukça çok bulunmaktadır.

Bu ve bunun gibi pek çok nedenden dolayı Apple Store'dan randevu alabilirsiniz. Ayrıca Apple Store'da cihaz değişimi talebini de iletebilirsiniz. Fakat Apple Store'dan rezervasyon almak oldukça zordur. Bir çok Apple markalı ürün kullanıcısı aylar öncesinden randevu almasına rağmen hala sırada beklemektedir.

Bu yüzden Apple yetkili teknik servislerine ulaşarak Apple'ın yetkilendirdiği teknik servislerden kaliteli hizmet alabilirsiniz.

Sitemiz üzerinden Beyazıt semtindeki ve diğer ilçelerdeki ekonomik, müşteri memnuniyetine önem veren Apple teknik servislerine ulaşabilirsiniz.

İletişim sekmesinden bize iPhone, iPad, Mac'inizle ilgili yaşadığınız sorunları da iletebilirsiniz.
Raf Kontrol

Apple Doktoru

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Blogger tarafından desteklenmektedir.