Yeni Haberler
recent

Ankara Çankaya Apple Servis 7/24

Çankaya Apple Yetkili Teknik Servisi
Çankaya ilçesinde bulunan Apple yetkili teknik servisleri tanıttığımız bu yazımızda çoğu iPhone sahibinin karşılaştıkları problemlerde hangi teknik servise gitmeleri gerektiğini bilmeyen Apple markalı ürün müşterilerine teknik servis yönelme sürecini anlatacağız.
çankaya ankara apple yetkili servis

Genel olarak yaşanan karşılaşılan en sık iPhone sorunları ekran kararması, ekran donması, ekran dokunmatiğinin çalışmaması, batarya sorunu, ses açma-kısma sorunu gibi sorunlar iPhone kullanıcılarının genel sorunlarındandır.

Bu gibi sorunlarla karşılaşıldığında yapılması gereken en yakın bir Apple yetkili teknik servise götürmektir. Fakat bazı müşteriler garanti kapsamı içinde olduğuna inandıkları sorunları ve ya garanti kapsamı ile ilgili yaşadıkları tereddütten dolayı cihazlarını Apple Store'a göndermek istemektedirler.

Apple Store'a cihaz gönderimi Apple yetkili teknik servisler tarafından yapılmamaktadır. Bu yüzden kişiler Apple Store'dan randevu almalı ve cihazlarını bu randevu tarihine göre götürmelidir.

Apple Store'dan randevu almak isteyen kişilerin bunun oldukça meşakkatli bir iş olduğunu bilmelidirler. Apple Store'da rezervasyon yaptırmış binlerce kişi şuan için sırada beklemektedirler.

Fakat bazı kişiler satmak amacıyla Apple randevusu yaptırarak acil servise ihtiyaç duyan kişilere satmaktadır. Apple bu uygulamanın önüne geçmemiştir. O yüzden forumlardan bu kişilere ulaşabilir ve rezervasyon alabilirsiniz.

Ayrıca sitemiz üzerinden Ankara Çankaya ilçesinde bulunan kaliteli, ekonomik, müşteri odaklı Apple teknik servislerine ulaşabilirsiniz.

Sorunlarınızı bize iletişim bölümünden iletebilirsiniz.
Raf Kontrol

Apple Doktoru

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Blogger tarafından desteklenmektedir.