Yeni Haberler
recent

Keçiören Apple Servisi (Yetkili-Kaliteli)

Keçiören Ankara Apple Yetkili Servisi
ankara iphone servis

Ankara Keçiören ilçesinde bulunan Apple iPhone yetkili teknik servisleri tanıttığımız bu yazımızda iPhone, iPad, Mac, Apple Watch sorunlarını ve çözümlerini paylaşacağız. Ayrıca Apple Store'dan randevu alma sürecine de değineceğiz.

İlk olarak Keçiören hem Ankara'nın hem de Türkiye'nin en kalabalık ilçelerinden biridir. Bu yüksek sayıda Apple ürünleri kullanan müşterilerin olduğu anlamında gelmektedir. Ayrıca bu yüksek sayıda iPhone veya iPad akıllı cihazlarında sorun yaşayan müşteri anlamına da gelmektedir.

İlk olarak iPhone sahiplerinin en çok yaşadığı problemlerden olan ekran kararması, ekran donması, ekran çatlaması, su kaçması (sıvı teması), batarya sorunu, sim kartı blokesi, Apple kimlik sorunu ve güncelleme yedekleme sorunları en sık yaşanan iPhone sorunlarındandır. Peki bu sorunları nasıl aşarız?

Apple markalı cihaz kullanan kişiler ilk olarak kaliteli, ekonomik, müşteri memnuniyetine önem veren teknik servislere cihazlarını emanet etmeliler. Birçok kişi ise tavsiye dışında hangi teknik servisin kaliteli hizmet verdiğini bilmemektedir. Bunun sonucu olarak bazen kalitesiz bazen de kaliteli hizmet veren Apple teknik servislerle karşılaşmaktadırlar. Sitemiz üzerinden 
Raf Kontrol

Apple Doktoru

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Blogger tarafından desteklenmektedir.