Yeni Haberler
recent

Apple Store Randevu Alma

Apple Store'dan Randevunuzu Hızlıca Alın
İlk olarak iPhone, iPad, Mac, Apple Watch kullanıcıları yaşadığı her türlü sorun için özellikle garanti ve cihaz değişimi konusunda yaşadığı problemlerden dolayı Apple Store'dan randevu alabilir. Apple Store'dan randevu internet üzerinden alınmaktadır.

apple store rezervasyon


Apple kullanıcıları genel olarak ekran kararması, ekran donması, ekran titremesi, batarya sorunu, şarj olmama sorunu gibi sorunları sıklıkla yaşamaktadır. Bunun sonucunda garanti kapsamında bir Apple yetkili teknik servise başvurarak sorununuzu çözüme kavuşturabilirsiniz. Ayrıca yapılan değerlendirmeler sonucu cihaz değişimini de gerçekleştirebilirsiniz. 

Fakat bazen bu gibi çabalar sonuca varmamakta ve müşteri Apple Store'a başvurmak istemektedir. Apple yetkili teknik servisleri Apple tarafından yetkilendirildikleri için aslında her türlü soruna çözüm bulabilmektedirler. Fakat bu yazımızda Apple Store'dan randevu almak isteyen müşterilere yardımcı olacağız. 

zorlu apple store


Aşağıdaki Apple Store'dan randevu yazısına tıklayarak ve bilgileri doldurarak alabilirsiniz.

Apple Store Randevu

Yukarıdaki bağlantıdan Apple randevu sistemine ulaşabilirsiniz. Ayrıca garanti kapsamına giren sorunları öğrenebilir ve diğer sorunlarınız hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Ayrıca iOS uygulaması olan Apple Destek mobil uygulamasını indirerek cihazınızdaki sorunu anında Apple'a iletebilmektesiniz.

Ayrıca sitemiz üzerinden yaşadığınız şehre ait en kaliteli, ekonomik Apple teknik servislerle irtibat kurabilir ve sorunlarınızı bize iletişim bölümünden yazabilirsiniz. Sitemizde yorumlarınız da kontrol edilmektedir. Dilediğiniz taktirde yazımıza yorum bırakabilirsiniz anında cevap verilecektir.


Raf Kontrol

Apple Doktoru

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Blogger tarafından desteklenmektedir.