Yeni Haberler
recent

Sakarya iPhone Apple Teknik Servisi

Sakarya İlindeki Ekonomik, Kaliteli Apple iPhone Teknik Servisleri
Sakarya il ve ilçelerinde yer alan iPhone yetkili teknik servislerini bu yazımızda sizlere tanıtacağız. İlk olarak iPhone kullanıcısı olan kişilerin en çok sorun yaşadığı konuların başında ekran kırılması, dokunmatik ekran problemleri ve ekran kararması gibi sorunlar yer almaktadır.
sakarya apple teknik servis yetkili

Apple müşterisi olan ve yukarıda saydığımız konularda problem yaşayan kişiler yetkili teknik servis seçeneğinden önce Apple Store'dan randevu alabilir ve onarım hizmeti almayı deneyebilir. Fakat Apple tarafından belli şartlar (ekran kırılması,çatlaması) garanti kapsamı içinde değildir ve sizden ücret talep edilmektedir. Sitemiz üzerinden Apple Store'daki onarım ücretlerine ulaşabilirsiniz.

Bunun dışında ise bir Apple yetkili teknik servis bularak kaliteli, ekonomik hizmet alabilmektesiniz. Teknik servis bulma süreci pek çok kişi için sancılı geçebilir. Teknik servislerden bazıları sizden farklı şartlar ve sorunlar ortaya sürerek ek ücret isteyebilirler. Maalesef bu teknik servisler piyasada mevcuttur.

Sitemiz üzerinden sadece kaliteli, müşteri odaklı, ekonomik, hızlı Apple yetkili teknik servislerine ulaşabilirsiniz. Ayrıca iletişim bölümünden bize sorununuzu yazabilirsiniz.
Raf Kontrol

Apple Doktoru

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Blogger tarafından desteklenmektedir.