Yeni Haberler
recent

Mecidiyeköy iPhone Teknik Servisleri & Kalite Hizmet

Mecidiyeköy Apple Yetkili Teknik (Tüm Hizmetler)
İstanbul Mecidiyeköy ilçesinde bulunan müşteri memnuniyetine önem veren, ekonomik, kaliteli iPhone teknik servisleri ve Apple markalı cihazınızla ilgili sorun yaşadığınızda neler yapılmalı bunları yazımızda ele alacağız.

Birçok iPhone kullanıcısı sorunlarla karşılaştığında Apple yetkili teknik servisleri karşılaştırmadan karar verip teknik servise gitmektedir. Sitemizin amaçlarından biri de sizin için kaliteli, ekonomik iPhone teknik servisleri tanıtarak servis bulma sürecinize yardımcı olmaktır.

İlk olarak yaşanan iPhone sorunlarından en çok şikayet edilenleri iPhone ekran donması, ekran kararması, ekran titremesi, ekran kırılması olarak karşımıza çıkmaktadır. Bunların dışında batarya sorunu da sık yaşanan sorunlar arasındadır. 

Eğer Apple markalı cihazınızın sorunu garanti kapsamı içinde ise herhangi bir Apple yetkili teknik servisine başvurarak cihazınızı ücretsiz bir şekilde tamir ettirebilirsiniz. Peki hangi iPhone sorunları garanti kapsamı içindedir? 


şişli iphone servis

Bilindiği üzere Apple şirketi bazı iPhone problemlerini kullanıcı hatası sayarak garanti kapsamı dışında tutmaktadır. Garanti dışında olan sorunlar ise; ekran kırılması, çatlaması, batarya sorunu ve sık kullanımda kaynaklı ses ve ana (home) tuşları bozulması. Bu problemler garanti şartlarını karşılamamaktadır.

Eğer cihazınızı bir yetkili teknik servise götürmüş iseniz ve akıllı cihazınızda sorun hala devam ediyorsa Apple Store'dan randevu alarak cihaz değişimi talep edebilirsiniz. Apple Store'da ekran onarım ücretlerini sitemizden bulabilirsiniz.

Ayrıca Apple destek hattını arayarak yardım da alabilirsiz. Apple destek hattı 7/24 00800 448 829 878 nolu numarayı arayabilir veya bize iletişim bölümünden sorununuzu yazabilirsiniz.
Raf Kontrol

Apple Doktoru

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Blogger tarafından desteklenmektedir.