Yeni Haberler
recent

İşinize Yarayabilecek 3 Mükemmel iOS Uygulama

App Store'da Yer Alan 3 Faydalı iOS Uygulaması
App Store'da bulunan popüler günlük işlerinizde yararlı iOS uygulamalarını ele alacağımız bu yazımızda iOS'da bulunan muhteşem fotoğraf filtrelerinin bulunduğu ve günlük işlerinizde size yararlı olabilecek mobil uygulamalar yazımızda ilk olarak Waze, daha sonra Camera+ ve iMovie uygulamalarını ele alıp sizlere tanıtacağız.

1. Waze
waze mobil trafik

Topluluk tabanlı trafik ve navigasyon uygulamasıdır. Bulunduğunuz bölgedeki canlı trafik ve yol bilgisine katkıda bulunarak zaman kazandıran, benzinden paradan tasarruf sağlayan günlük sürüşlerini paylaşan diğer sürücülere katılın.

Polis, kaza, yol tehlikeleri veya trafik sıkışıklığına gelmeden önce uyarı alın, tüm bunlar, yolda milyonlarca arkadaşlarınız varmış gibi gerçek zamanlı olarak diğer sürücüler tarafından paylaşıldı.

Facebook’a bağlandığınızda arkadaşlarınızın aynı hedefe sürüş yaptığını görün. Arkadaşlarınızı almak ya da buluşma da herkezin gelis zamanını organize edin. Beraber kullandığınız da zahmetsizce senkronize olun.

2. Camera+
camera mobil

İnstagram profilinizi canlandıracak olan Camera+ iOS uygulaması ile birbirinden canlı filtreler ile fotoğraflarınıza canlılık ve değişiklik katın. 10 milyonun üzerinde indirme alan Camera+ mobil uygulaması ile instagram'da harika fotoğraflar ve selfie'ler paylaşın. Ayrıca bu uygulama kurumsal firmalar için bile oldukça kullanışlı bir iOS uygulama olarak karşımıza çıkıyor.

3. iMovie

imovie mobil uygulama

İster Mac ister iOS aygıtı kullanıyor olun, film yapmak daha önce hiç bu kadar kolay olmamıştı. Kliplerinizi seçin, başlıkları yerleştirin, müzik ve efektleri ekleyin. İşte bu kadar. iMovie ayrıca, sinema kalitesinde göz alıcı filmler için 4K videoları da destekler. Ve hanımlar beyler, filminiz hazır.

Sinematik bir dokunuş için 10 yaratıcı video filtresinden birini seçin. İsterseniz filminize monokrom bir stil verin, nostaljik bir dokunuş ekleyin veya eski kovboy filmlerini andıran bir görünüm elde edin ve hatta dilerseniz soğuk mavi tonlarında fütüristik bir tarz yakalayın. Seçtiğiniz kliplere veya filmin tamamına filtre eklemeniz çok kolay.

Hızlarıyla oynayarak aksiyon çekimlerini daha heyecanlı hale getirin. Resim içinde resim veya bölünmüş ekran gibi efektlerle, okul projelerinize profesyonel bir yayın görünümü kazandırın. MacOS için iMovie’deki yeşil ekran efektleriyle karakterlerinizi egzotik ortamlara yerleştirin.
Raf Kontrol

Apple Doktoru

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Blogger tarafından desteklenmektedir.