Yeni Haberler
recent

iPhone Video Bulanıklaştırma & Buğulaştırma

iPhone ve Masaüstü İçin Video Bulanıklaştırma Hangi Programlarla ve Uygulamalarla Yapılır?
Videolarımızda bazen istemediğimiz yazıları, görüntüleri veya daha fazla cismi silmek isteyebiliriz. Bunu hem pc üzerinden hem de iPhone gibi akıllı cihazlardan da yapabilmekteyiz. Bu yazımızda hem App Store'da hem Google Play'de yer alan mobil uygulama ile videolarınızdan istemediğiniz kısımları bulanıklaştırma işlemini yapabileceğiniz uygulamayı tanıtacağız.
video buğulama

İlk olarak çoğumuz video uygulama, düzenleme uygulamarında yer alan filigranlardan logolardan rahatsız olmaktayız. Bu gibi durumlarda videomuzun o kısmını bulanıklaştırma yoluna gidebiliriz. Yada pc video düzenleme programları ile videonun o kısmını aşağıya alabilmekteyiz.

iPhone cihazlarındaki App Store'da bulabileceğiniz MovStash mobil video düzenleme, hazırlama programı ile iPhone'nunuz üzerinden kolayca bulanıklaştırma, buğulama tekniği ile istediğiniz yazı ve şeklini silebilirsiniz.
ios uygulaması

MovStash mobil uygulaması ile yuvarlak ve yatay şekilde yazı, şekil, logo ve filigranları bulanıklaştırabilirsiniz. Ayrıca bu mobil uygulama üzerinden sosyal medyada videonuzu paylaşabilir veya akıllı cihazınıza "içeri aktar" seçeneği ile kaydedebilirsiniz.
iphone servisler

Bunun dışında pc üzerinden de videolarınızdaki görüntüleri ve yazıları bulanık yapabilirsiniz. Camtasia Studio programı ile videolarınız üzerinde bir çok işlemi kolayca yapabildiğiniz gibi ayrıca bulanıklaştırma da uygulanabilmektedir. Camtasia Studio pc programı ile videolarınızın boyutunu büyütüp küçültebilir, videolarınıza farklı stillerde yazılar ekleyebilirsiniz. Ayrıca bu program ile intro da hazırlayabilirsiniz.

Genel olarak Camtasia Studio ile Youtube videoları kolayca düzenlenebilir ve editlenebilir. Fakat maalesef bu program iPhone için App Store'da yer almadığı gibi akıllı cihazlar için kullanılamamaktadır.

Youtube'a gelen özellik ile Youtube üzerinden de videolarınızı bulanıklaştırma işlemi yapabilirsiniz. Bunun için ilk olarak Youtube'a videonuzu yüklemelisiniz. Bunun ardından video düzenleyicisi panelinden video düzenle kısmına tıklayarak bulanıklaştırma - buğulaştırma seçeneğine basarak bu işlemi Youtube üzerinden de halledebilirsiniz.
Apple video imovie

iPhone üzerinden MovStash mobil iOS uygulaması ile videolarınızı hazırlarken ve editlerken kolay ve hızlı şekilde bulanıklaştırmayı uygulayabilirsiniz.

Ayrıca sitemiz üzerinden Apple iPhone sorunlarınızı bize iletişim bölümünden yazabilir ve kaliteli, ekonomik, müşteri odaklı Apple teknik servislerine ulaşabilirsiniz.

iPhone için 3 harika video düzenleme uygulaması adlı makalemize de göz atabilirsiniz.
Raf Kontrol

Apple Doktoru

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Blogger tarafından desteklenmektedir.