Yeni Haberler
recent

iPhone Sim Kilidi Açma - Kaldırma

iPhone Sim Kilidi Nasıl Açılır?
Yurt dışından alınan veya getirilen iPhone'ların sim kilidi olabilmektedir. Farklı operatörlerin sim kartları ile kullanabilmek için iPhone'nuzun sim kilidini açmanız gerekmektedir. iPhone sim kilidini açma işlemi için ilk olarak operatörünüzle iletişime geçmelisiniz.
iphone apple kilit kaldırma

iPhone'unuzun sim kilidini yalnızca operatörünüz açabilmektedir. Ülkemizde Avea, Vodafone, Turkcell bu işlemi gerçekleştirebilir. Operatörünüze bu isteğinizi belirttikten sonra bu işlemin gerçekleşmesi 1-2 günü bulabilmektedir.

Eğer iPhone'nunuzun bildirim ekranında veya iTunes'e bağlanıldığında "Bu iPhone'a takılı sim kart desteklenmiyor. Yalnızca desteklenen bir iletişim operatörünün uyumlu sim kartları iPhone'u etkinleştirmek için kullanılabilir. Lütfen iPhone'nunuzla birlikte gelen sim kartınızı takın veya desteklenen bir operatör mağazasını ziyaret edin." şeklinde bir ileti görebilirsiniz.

Bu şekilde bir ileti görüldüğünde iPhone'nuzu fabrika ayarlarına döndürün ve yedeklenen verilerinizi tekrar geri yükleyin.Raf Kontrol

Apple Doktoru

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Blogger tarafından desteklenmektedir.