Yeni Haberler
recent

iPhone için 3 harika video düzenleme uygulaması - ios

Apple iPhone 3 Mükemmel Video Düzenleme Uygulaması
Apple App Store'da yer alan iPhone kullanıcılarının seveceği 3 ios video kesme, birleştirme, kopyalama uygulamasını sizlere tanıtacağız.

İlk olarak iPhone'numuzdan çektiğimiz videoları veya iPhone'numuza yüklediğimiz videoları kesme, birleştirme, sesini kısma, müzik ekleme, arka planı değiştirme ve birçok işlemi uygulama ihtiyacı duymaktayız.
iPhone video hazırlama uygulaması

Bu yazımızda size iPhone için harika video editleme uygulamaları tanıtarak yukarıda saydığımız tüm video kesme, birleştirme, ses kısma gibi temel ihtiyaçlarınızı karşılayacak uygulamaları açıklayacağız.

1. Splice - App Store
Splice mobil uygulaması ile iPhone'nuzda bulunan videolarınızı kesip, birleştirebilir, sesini kısıp, müzik ekleyebilirsiniz. Splice uygulaması ile videolarınızı tüm sosyal medya uygulamalarında paylaşabilir veya yüksek kalitede içeri aktarabilirsiniz.

2. Quik - GoPro - App Store
Quik uygulaması ile harika kolajlar hazırlayabilirsiniz. Video'ya yazı yazma ve yazının stilini belirleme ve farklı sürelerde farklı temalar ile muhteşem videolar hazırlayabilirsiniz. Ayrıca video kesme ve videoya yeni slayt ekleme gibi pek çok işlemi kolayca yapabilmektesiniz. Bu mobil uygulamayı App Store'dan indirebilirsiniz.

3. VideoShow
VideoShow mobil uygulaması ile HD kalitede videolarınızı sosyal medya hesaplarında paylaşabilir, yüksek kalitede içeriye aktarabilir ve videolarınızda harika efektler oluşturabilirsiniz. Farklı temalarda efektlere sahip olan bu uygulama ile videolarınıza farklı bir hava katabilmektesiniz. VideoShow uygulamasını da App Store'dan anında indirebilirsiniz.

Sitemiz üzerinden en sık karşılaşılan iPhone sorunlarına ulaşabilir ve yaşadığınız il-ilçeye göre size en yakın kalite Apple yetkili teknik servislerine ulaşabilirsiniz.
Raf Kontrol

Apple Doktoru

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Blogger tarafından desteklenmektedir.