Yeni Haberler
recent

Eyüp Kaliteli iPhone Teknik Servisleri

Eyüp ilçesinde bulunan Apple yetkili teknik servislerini inceleyeceğimiz bu yazımızda kaliteli, ekonomik, güvenilir iPhone teknik servislerinin hizmet kalitesini, süresini, garanti kapsamı içeriğini ve daha fazlasını ele alacağız.
eyüp iphone servisi

iPhone 7 ile birlikte kulaklık sorunu ortaya çıkmış bulunuyor. Bu şikayet Apple müşterileri tarafından şikayet edilen konuların başında gelmektedir. Bunun haricinde iPhone müşterilerinin karşılaştığı diğer sorunlar ise iPhone ekran kararması, ekran donması, ekran kırılması, dokunmatik ekran çalışmaması, şarj olmama, şarj soketi sorunu, wifi ve vb. problemler teknik servislerin en çok tamir ettiği arızalardır.

Apple müşterileri genel olarak teknik servis bulma konusunda da problem yaşamaktadır. Çoğu piyasadaki iPhone teknik servis ön-arka kamera tamiri yapacak iken farklı bir sorun çıkararak sizden ek fiyat talep etmektedir. Bu şekilde çalışan teknik servisler de maalesef ki sektörde bulunmaktadır.

Sitemiz üzerinden İstanbul Eyüp ilçesindeki ve diğer il-ilçelerdeki sadece en kaliteli, müşterilerine güven sunan, müşteri memnuniyetini önemseyen Apple yetkili teknik servislerine ulaşabilirsiniz. Eğer farklı bir sorunuz varsa iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.
Raf Kontrol

Apple Doktoru

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Blogger tarafından desteklenmektedir.