Yeni Haberler
recent

Eskişehir iPhone Teknik Servis (Yenilendi)

Eskişehir Apple Teknik Servisi (Yeni)
Eskişehir ilinde bulunan kaliteli, hizmet odaklı, ekonomik Apple teknik servislerini ele alacağımız bu yazımızda teknik servis bulma ve doğru yönlendirme, başlıca iPhone sorunlarını inceleyeceğiz.

iPhone sorunları arasında en çok yer alan şikayetler ekran donması, kulaklıktan ses gelmemesi, ekran kararması, wifi sorunu, ekran kırılması, dokunmatik ekranın bozulması, sim kilidi açılamaması, Apple kimlik parolasının kilitlenmesi gelmektedir. IOS 10'un kullanıma sunulmasının ardından pek çok iPhone 6 kullanıcısı yazılımsal problemler yaşamaktadır. Uyumluluk sorunlarını Apple şirketi yaptığı güncelleme sürümleri ile gidermeye çalışmasına rağmen bu şikayetler hala devam etmektedir.


eskişehir iphone teknik servis

Bu noktadan itibaren ise Apple yetkili teknik servisleri devreye girmektedir. Kaliteli hizmet veren, ekonomik, dürüst Apple teknik servislerini tanıttığımız bu yazımızda Eskişehir il ve ilçesinde bulunan iPhone kullanıcıları en doğru ve güvenilir Apple teknik servisine yönlendirme çabası içerisindeyiz.

Apple şirketinin belirlediği iPhone garanti kapsamı içine hangi sorunlar giriyor, hangileri bu garanti kapsamı dışında bir çok iPhone kullanıcısı bunu merak etmektedir. 

Genel olarak iPhone garanti kapsamı dışında olan sorunlar ekran kırılması, çatlamasıdır. Ayrıca sıvı teması, su, çay, kahve vs. dökülmesi ve batarya değişimi garanti kapsamı dışında yer almaktadır. Bu gibi sorunları ücretli olarak Apple yetkili teknik servislerinden veya Apple Store'dan randevu alarak yaptırabilirsiniz.

Birçok kişinin "bu garanti kapsamına ne giriyor?" dediklerini duyar gibiyiz. Eğer iPhone'nunuzun ekranında kararma, titreme, dokunmatik ekranın gidip gelmesi , çalışmaması gibi sorunlar sizden kaynaklanmıyorsa bu garanti kapsamında değerlendirilebilir ve ücretsiz bir şekilde değiştirilebilir. 

iPhone veya iPad'inizi garantiye verdikten sonra sorun hala devam ediyorsa Apple Store'dan randevu alabilir ve cihazınızın yenisi ile değiştirilmesini talep edebilirsiniz.

Yakın bir zaman kadar Apple iPhone yetkili teknik servisleri sadece İstanbul ilinde bulunuyordu. Şimdi ise Eskişehir ve birçok büyük şehirde iPhone teknik servisi bulunmaktadır.

iPhone, iPad, Mac kullanıcıları sorunlarını bize iletişim bölümünden yazabilirler. Size geri dönüş sağlayabilmemiz için e-postanızı hatasız bir şekilde doldurduğunuzdan emin olunuz.
Raf Kontrol

Apple Doktoru

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Blogger tarafından desteklenmektedir.