Yeni Haberler
recent

Erzurum Yeni Apple iPhone Yetkili Servisleri

Erzurum Apple Yetkili Teknik Servisi
Erzurum il ve ilçelerinde bulunan kaliteli, ekonomik, müşteri memnuniyetine önem veren iPhone teknik servislerini ele alacağımız yazımızda ayrıca en çok karşılaşılan iPhone sorunların da yer vereceğiz.

İlk olarak iPhone 6 ve iPhone 7 kullanıcılarının en çok yaşadığı sorun genel olarak ekran kırılması ve ekran donması olmaktadır. Bunun ardından ise ekran kararması ve donması da problemler arasında yerini almaktadır.
erzurum iphone servis
iPhone 7'nin çift kamera ile gelmesi harika bir özellik olmakla birlikte kamera sorunları yaşayan iPhone kullanıcılarının şikayetleri arasındadır. Buna göre iPhone 7'nin çift kamerası daha geniş açı sağlamasının yanında tek kamerada sorun yaşandığı ve yeterli performansın alınmadığı şikayetleri gelmektedir. 

Ayrıca wifi sorunu, ses açma-kısma problemi, sarjın çabuk bitmesi gibi sorunlarda çok yoğundur. iPhone 5 batarya değişimi en çok talep edilen servis hizmeti olmakla birlikte yeni aldığınız iPhone'nunuzun bataryasını koruması kullanıcı tarafından sağlanmalıdır.

iPhone sarj olmuyor sorunu ve çözümü adlı yazımıza da göz atın.

Erzurum ilinde ve buna bağlı ilçelerde yaşayan Apple iPhone kullanıcıları sitemiz üzerinden kaliteli hizmet veren, müşteri odaklı, ekonomik Apple teknik servislerine ulaşabilirsiniz. Ayrıca iletişim sekmesinden sorunlarınızı bize yazabilirsiniz.
Raf Kontrol

Apple Doktoru

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Blogger tarafından desteklenmektedir.