Yeni Haberler
recent

Çanakkale Apple Teknik Servisi (Tüm Hizmetler)

Çanakkale Kaliteli Apple Yetkili Teknik Servisleri
Çanakkale il ve ilçelerinde yer alan müşteri memnuniyetini esas alan, kaliteli, ekonomik Apple teknik servislerini tanıttığımız bu yazımızda teknik servis bulma sürecinin ve iPhone, iPad gibi Apple ürünleri ile sorun yaşadığımızda neler yapılması gerektiğini ele alacağız.
çanakkale apple servis

İlk olarak iPhone kullanıcılarının en çok sorun yaşadığı konular arasında kulaklık sorunu, wifi sorunu, ekran kararması, ekran donması, dokunmatik ekran çalışmaması, tuş problemleri, home tuşu basmaması gibi pek çok sorun yaşanmaktadır.

Genel olarak kullanıcı hatası olarak görünmeyen sorunlarda Apple garanti kapsamı içinde ücretsiz onarım yapmaktadır. Fakat ekran kırılması, çatlaması gibi sorunlarda maalesef Apple bunu garanti kapsamı dışında tutmakta ve ücretli onarım yapmaktadır. Sitemizden Apple tarafından Apple Store'da ekran değişim fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

Ekran Değişim Fiyatları 

Çanakkale il ve ilçelerinde yaşayanlar kendilerine en yakın Apple iPhone teknik servisine buradan anında ulaşabildikleri gibi istedikleri takdirde farklı illerde bulunan Apple yetkili teknik servislerine kargo ile cihazlarını yollayabilir ve hizmetlerini güvenilir bir şekilde alabilirler.

Sitemiz üzerinden Türkiye'nin her noktasından sadece güvenilir, kaliteli Apple teknik servislerine ulaşabilirsiniz.
Raf Kontrol

Apple Doktoru

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Blogger tarafından desteklenmektedir.