Yeni Haberler
recent

Çalışan Kusursuz VPN Uygulamaları

Çalışan En iyi VPN Uygulamaları
Ülkemizde yaşanan sorunlar nedeni ile Facebook, Twitter, Youtube gibi sitelere erişim büyük ölçüde yavaşladı. Birçok kişi dünden beri VPN uygulamaları arayarak bu yöntemle Youtube'a giriş yapıyor. Bu yazımızda çalışan bloklanmamış VPN uygulamalarını tanıtarak hızlı ve stabil bir şekilde Facebook, Twitter ve Youtube girişini kolaylaştıran VPN uygulamalarını ele alacağız.


vpn uygulama


1. Onavo VPN
Birçok internet kullanıcısı yurt dışından bağlanarak erişimi yavaşlamış olan sitelere girebiliyor ve pek çok VPN programı da ücretsiz olmasına karşın kaliteli, yüksek verim alınamıyor. Bunun için Premium hesaba geçiş gerekli oluyor. Onavo VPN programı ile ücretsiz bir şekilde hızlı, stabil olarak internete bağlanın.

vpn master


2. VPN Master
VPN Master ücretsiz olarak en iyi hizmet alabileceğiniz Vpn programlarından biridir. İstediğiniz ülkeden Facebook, Youtube, Twitter gibi sosyal ağlara kolayca girebilirsiniz. Ayrıca gezinme hızı ortalamanın çok üstündedir.

3. Opera VPN
Opera Vpn da en iyi ücretsiz Vpn uygulamalarından biridir. Opera Vpn uygulaması masaüstü tarayıcı ile entegre ve reklamları engelleyebiliyor. Mobil kullanımda da oldukça başarılı. Opera Vpn de tavsiye ettiğimiz ücretsiz Vpn programlarından biri olarak öne çıkıyor.
Raf Kontrol

Apple Doktoru

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Blogger tarafından desteklenmektedir.