Yeni Haberler
recent

Apple iPhone Destek Hattı Yardımı

Apple Şirketinin iPhone, iPad Destek Hattı 
Apple şirketi iPhone, Mac, iPad kullanıcılarına müşterilerine 7/24 destek hattı ile desteklemektedir. Destek hattını çoğu Apple müşterisi bilmemektedir. iPhone destek hattına birçok yoldan ulaşılabilir ve hizmet alınabilmektedir. Ayrıca Apple mağazalarından randevu da alınabilir fakat randevu almak şuan için oldukça zordur.
iPhone destek hattı 7/24

Apple destek hattına telefon veya canlı sohbet ile ulaşabilirsiniz. Bunun için Apple'ın resmi sitesine gitmelisiniz. Buradan hemen destek hattına ulaşın => iPhone destek hattı

Genius Bar rezervasyonu ile hızlıca bir Apple mağazasından onarım, tamir rezervasyonu yaptırabilirsiniz. Bu sayede çok daha profesyonel hizmet alabilirsiniz. Bu destek hattı ile uzmanlarla çevrimiçi sohbet edebilir ve yardım alabilirsiniz.

Ayrıca Apple'ın destek hattı numarasını da arayabilir ve yardım alabilirsiniz. 00800 448 829 873 numaralı telefon numaralarından Apple destek hattına anında ulaşabilirsiniz.

Apple tarafından ücretsiz destek almanın bazı koşulları bulunmaktadır. Ücretsiz yardım için 90 günlük telefon desteği ve 1 yıllık sınırlı garantisi bulunmaktadır.

Bu gibi çözümler size yetmiyorsa ve rezervasyon almakta çoğu müşteri gibi sorun yaşıyorsanız Apple yetkili teknik servisleri ile irtibat kurarak sorununuzu çözebilirsiniz.

Sitemiz üzerinden sadece kaliteli, ekonomik, güvenilir hizmet veren iPhone teknik servislerine yer vermekteyiz. Hızlı bir şekilde sorununuzu bize yazabilir veya yaşadığınız il-ilçedeki Apple teknik servislerine ulaşabilirsiniz.
Raf Kontrol

Apple Doktoru

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Blogger tarafından desteklenmektedir.