Yeni Haberler
recent

Zonguldak Apple Yetkili Teknik Servisi

Zonguldak Apple Teknik Servisi - Türkiye

Zonguldak ilinde bulunan Apple teknik servisleri açıkladığımız bu yazımızda Apple ürün kullanıcılarının karşılaştığı sorunlardan ve iPhone teknik servis bulma sürecinden bahsedeceğiz.

iPhone 7 ve Plus'ın satışa sunulmasının ardından ve IOS 10'un yayınlanmasının ardından pek çok sorun ortaya çıktı. Özellikle iPhone 6 ve Plus kullanıcıları IOS 10'un istenilen düzeyde stabilite çalışmadığı yönünde şikayetlerde bulundu.
iphone servisi zonguldak

iPhone ekran kararması, ekran çatlaması, ekran değişimi, wifi sorunu, ekran donması, home tuşu basmıyor sorunu, ses açma-kısma tuşunun bozulması gibi pek çok sorun iPhone'larda devam ediyor.

Apple kullanıcıları bu gibi sorunlarla karşılaştıklarında Apple yetkili teknik servislerine başvurmaları gerekmektedir. Piyasada maalesef kaliteli, güvenilir, müşteri odaklı teknik servis bulmak zor bir hale geldi. Eğer bulunduğunuz il veya ilçede Apple yetkili teknik servis yok ise cihazınızı güvenilir bir şekilde en yakın yetkili teknik servise gönderebilmektesiniz. Sitemizde sadece güvenilir hizmet veren, kaliteli ve müşteri memnuniyetini esas alan Apple teknik servislerine yer vermekteyiz.

Zonguldak'da Apple yetkili servisi şuan için bulunmuyor. Fakat en yakın Apple teknik servis Sakarya'da bulunmaktadır. Dilerseniz cihazınızı kargo yolu ile dilediğiniz bir Apple yetkili servisi ile konuşup yollayabilirsiniz.

Sakarya'da bulunan Apple yetkili servis Esc Teknoloji'dir.

Adres: Kurtuluş Mah. Karaağaç Bulvarı No:17 Sakarya

Tel: 0850 221 13 72

Soru ve görüşlerinizi bize iletişim bölümünden yazabilirsiniz.
Raf Kontrol

Apple Doktoru

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Blogger tarafından desteklenmektedir.