Yeni Haberler
recent

Manisa iPhone Yetkili Teknik Servisi

Apple Manisa Yetkili Teknik Servisi
Apple şirketinin son gözdesi olan iPhone 7'nin Türkiye'de satışa sunulması ile birlikte sorunlarda gün yüzüne çıkmaya devam ediyor. İlk olarak kulaklık sorunları fısıltılar arasında dolaşırken bu kez de IOS 10 yazılımı ile ilgili problem yaşayan Apple şirketi kullanıcılarının, müşterilerinin geri bildirimleri ile birlikte IOS 10'da ortaya çıkan yazılım hatalarını düzeltmeye çalışıyor.
iPhone Manisa teknik servisleri
Bunun yanında Apple ürünlerini kullanan kişilerin her modele göre değişiklik göstermesine rağmen IOS 10 yazılımını yükleyen iPhone 6 modellerinde farklı sorunlar devam ediyor.

Manisa ilinde bulunan Apple (iPhone) teknik servislerine sitemiz üzerinden ulaşarak randevu alabilir ve iletişime geçebilirsiniz. Apple şirketi kullanıcılarına 2 yıllık garanti dahilinde hizmet vermektedir. Apple'ın resmi sitesinden garanti sorgulama işlemini imei numaranız ile yapabilirsiniz.

Sitemiz üzerinden yaşadığınız il ve ilçeye göre kaliteli, güvenilir, müşteri odaklı hizmet veren Apple yetkili teknik servislerine ulaşabilirsiniz.

Manisa ilinde şuan için yetkili servis bulunmamaktadır. Manisa'ya en yakın Apple yetkili teknik servis İzmir'de bulunmaktadır.


Adres

Raf Kontrol

Apple Doktoru

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Blogger tarafından desteklenmektedir.