Yeni Haberler
recent

Küçükçekmece Yetkili iPhone Teknik Servisi

Küçükçekmece Apple Yetkili Teknik Servisi
En çok sorun yaşadığımız süreçlerden biri de eğer Apple markalı ürün kullanıyorsanız; kaliteli teknik servis bulma sürecidir. Bu yazımızda İstanbul Küçükçekmece ilçesinde bulunan kaliteli, müşteri memnuniyetine önem veren, güvenilir Apple teknik servisleri tanıtacağız.
kucukcekmece iphone tamiri teknik servisi


iPhone 7 ve Plus modelinin satışa sunulmasının ardından genel şikayetler şu konular üzerinde toplanmaktadır. iPhone ekran kararması, ekran donması, wifi sorunu, home tuşu ve ses açma-kısma tuşu sorunları, suya düşme-su kaçması (sıvı teması), ön-arka kamera sorunu gibi pek çok şikayet iPhone 7'de de bulunmaktadır.

Maalesef kaliteli ve güvenilir Apple teknik servisi bulmak günümüzde daha da zorlaşmıştır. Bazı teknik servisler ek masraflar çıkararak güvenilirlikten uzak bir şekilde hizmet vermekte ve müşterilerinden ek ücret talep etmektedir. Kaliteli, güvenilir hizmet veren Apple teknik servisleri ise ücretsiz arıza tespitinin ardından iPhone tamiri yapmaktadır.

Sitemiz üzerinden yaşadığınız il ve ilçeye göre arama yaparak dilediğiniz Apple yetkili teknik servisinin iletişim ve adresine ulaşabilirsiniz.

Küçükçekmeceye en yakın Apple yetkili teknik servis Pupa Florya'dır.

Adres


Raf Kontrol

Apple Doktoru

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Blogger tarafından desteklenmektedir.