Yeni Haberler
recent

Kayseri Apple Yetkili Teknik Servisi

Kayseri İli Apple Yetkili Teknik Servisi - Pupa Bilişim
Kayseri ilinde ve ilçesinde bulunan Apple markalı ürün kullanan kişilerin (iPhone, iPad, iPod, Mac, Apple TV, Apple Watch) en çok zorlandığı süreçlerden birisi de Apple yetkili teknik servis bulma süreci olmaktadır.
Kayseri Apple yetkili teknik servisi

Yeni satışa çıkan iPhone 7 ile birlikte birçok sorunda gün yüzüne çıkmış oldu. iPhone 7 ile gelen IOS 10 güncellemesinde en çok sorun yaşayanlar ise iPhone 6 ve 6S kullanan müşteriler olmaktadır. iPhone 6 kullananların IOS 10 ile birlikte gelen aramalara cevap verememe, ana ekranın takılıp kalması gibi sorunlar en çok şikayet edilen konulardan oldu.

iPhone ekran donması, ekran kararması, ekran kırılması, ekran değişimi, wifi sorunu, ses sorunu vb. birçok sorunun çözümü için tabiki de teknik servisleri kullanmak durumundayız. Peki hangi Apple teknik servisini tercih edeceğiz? Pek çok kişi yeterinde araştırma yapmadan ilk önüne çıkan teknik servise gitmekte ve hizmet almaktadır. Fakat daha sonra aldığı hizmetten memnun kalmamaktadır. Bu kötü tecrübeyi edinmeden sitemiz üzerinden kaliteli, güvenilir, müşteri memnuniyeti odaklı Apple yetkili teknik servislerine ulaşarak hızlı, kolay ve kaliteli hizmet alabilirsiniz.

Ayrıca Kayseri ilçesinde yaşıyorsanız kargo ile akıllı cihazınızı göndererek iPhone tamir sürecini ve hizmetini kolayca alabilirsiniz. Kayseri ilinde bulunan Apple yetkili teknik servislerine sitemiz üzerinden ulaşabilir, her türlü sorununuzu iletişim bölümünden bize yazabilirsiniz.

iPhone ekranını kendin değiştir iPhone 6 tamiri adlı makalemize de göz atabilirsiniz.
Raf Kontrol

Apple Doktoru

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Blogger tarafından desteklenmektedir.