Yeni Haberler
recent

iPhone Ekranını Kendin Değiştir - iPhone 6 Tamiri

iPhone 6 Ekran Değişimi (Kendi Başınıza Ekranınızı Değiştirebilirsiniz)

Genel olarak en çok rastlanan iPhone sorunu ekran kırılması ve ekran değişimi olmaktadır. Ayrıca Apple teknik servisleri ekran değişimini yaparken işçilik parasını çok yüksek tutması da ayrıca iPhone kullanıcıları için sorun teşkil ediyor. Ekran değişimi işlemi kolay bir işlem olmasına karşın daha önce hiç ekran değişimi yapmamış iseniz çok dikkatli olmalısınız. Tabi ki bir de gerekli alet takımınızın da olması gerekmektedir.
iPhone'nunuzu kendiniz tamir edin

İlk olarak iPhone ekranınızı kendiniz değiştirmek istiyorsanız internet üzerinden toptan satış yapan sitelerden ekran satın almanız gerekmektedir. Bazı satıcılar ekranın yanında promosyon olarak ücretsiz iPhone ekran değiştirme alet takımını size ücretsiz olarak yollamaktadır. Bu satıcılardan seçim yapmanız iPhone tamiriniz için maliyeti düşürmek açısından daha da mantıklıdır.

Tüm bu satın alımlardan sonra tamir yani ekran değişimi bölümüne geliyoruz. Sakinliğinizi koruyarak aşağıda yayınlanan videodaki bölümleri adım adım takip edip tekrarlayarak sizde iPhone ekran değişiminizi tamamlayabilirsiniz.

Kendi başınıza gerçekleştirdiğiniz iPhone ekranını değiştirme işleminin tüm sorumluluğu size ait olduğundan biraz risk içermektedir. Bu risklerden biri de ekranı değiştirmek isterken ekranı kırma olasılığınızdır. Bu riski unutmayınız ve kendinize güvenmiyorsanız en yakın Apple yetkili teknik servisine gitmelisiniz.Kendi iPhone tamirini kendin yap serimize devam edeceğiz. Ayrıca sitemiz üzerinde kaliteli, güvenilir, müşteri odaklı Apple yetkili servislerine de ulaşabilirsiniz.
Raf Kontrol

Apple Doktoru

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Blogger tarafından desteklenmektedir.