Yeni Haberler
recent

iPhone Ekran Kırılması Sorunu ve Çözümü

iPhone Ekran Kırılması ve Ekran Değişimi
Apple markalı ürün sahiplerinin belki de en çok başına gelen sorunlardan birisi de ekran kırılması veya çatlamasıdır. Bazen yere düştüğünde bazen sert bir noktaya denk geldiğinde yaşanan bu problemi garanti sürecinde veya garanti kapsamı dışında da çözebilirsiniz.

iPhone ekran kırılması yaşandığında ilk olarak eğer cihazınız garanti kapsamında ise Apple yetkili servislerin yolunu tuttuğunuzda sizin ekranınızı ücretli yapacaktır. Normal olarak iPhone ekran kırılması garanti kapsamı içinde değildir. Fakat Apple Store'da garanti kapsamı dışında olan cihaz ile garantisi olan cihaz arasında servis ücreti farkı bulunmaktadır. Yani Apple Store'da iPhone ekranınızı modelinize göre 350-550 TL arasında bir ücretle yapılmasına karşın eğer garanti kapsamı dışında bir cihazınız varsa daha yüksek ücretler ödemeniz söz konusu oluyor.
iPhone ekranım kırıldı ne yapmalıyım

Daha farklı bir yöntem olarak iPhone ekranınız kırıldığında Apple Store'dan cihaz değişim kampanyasına katılarak belli bir ücret karşılığında eski iPhone'nuzu geri verip yenisini alabilirsiniz hem de çok daha uygun bir fiyata. Cihaz değişim fiyatları ise modelinize göre 900-1300 TL arasında değişmektedir.

Gördüğünüz gibi iPhone ekran değişim fiyatları oldukça pahalı. Tabiki piyasadaki Apple teknik servislerinin değiştirdikleri iPhone ekranlardan daha kaliteli olsa da daha düşük fiyata iPhone'nunuzun ekranını değiştirebilirsiniz. Fakat bunun için güvenilir Apple teknik servislerini seçmelisiniz. Sitemiz üzerinden sadece güvenilir, kaliteli hizmet veren Apple yetkili teknik servislerinin iletişim ve adreslerini bulabilir ve ulaşabilirsiniz. 

Ayrıca soru ve sorunlarınızı bize yazabilir ve iletişim bölümünden bize ulaşabilirsiniz.
Raf Kontrol

Apple Doktoru

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Blogger tarafından desteklenmektedir.