Yeni Haberler
recent

Denizli Apple Yetkili Teknik Servisi

Denizli Yetkili Apple Teknik Servisi (iPhone teknik servis)

Apple markalı ürün kullanıcılarının en zorlu süreci belki de kaliteli teknik servis bulma sürecidir. Kaliteli, güvenilir, müşteri memnuniyetine önem veren Apple teknik servisi bulma sürecinde iPhone, iPad, Mac kullanan kişileri doğru yönlendirme amaçlı yazdığımız bu yazımızda Denizli ilinde bulunan kaliteli Apple teknik servislerini sizlere tanıtacağız.
apple teknik servis iphone tamir

Apple şirketinin iPhone 7 ve Plus modellerini piyasaya sunması ile birlikte Türkiye'de birçok kişi bir üst iPhone modeline geçmiş oldu. Fakat IOS 10'un getirdiği sorunlar devam ediyor. iPhone 6 ve 6S kullananlar genel olarak yazılımsal problemler yaşıyor. Yazılımsal sorunlara karşı pek yapılabilecek bir şey yok. Fakat donanımsal sorun yaşıyorsanız bunu kendi başınıza çözmeye kalkışmak daha birçok sorunun ortaya çıkmasına neden olabilir.

iPhone ekran kararması, ekran donması, ekran değişimi, ekran çatlaması, suya düşmesi, wifi sorunu, tuş bozuklukları, su kaçması, ön-arka kamera çalışmaması, hoparlör bozuklukları gibi pek çok soruna iPhone'larda sıklıkla karşılaşılmaktadır.

Denizli ilindeki Apple yetkili servis Pupa Bilişim'dir.

Adres: 15 Mayıs Mah. Atatürk Cad. No:9 /B Denizli

Tel: 0850 250 78 72

Sitemiz üzerinden güvenilir, kaliteli Apple teknik servislerine anında ulaşabilir veya sorularınızı bize iletişim bölümünden sorabilirsiniz.

Raf Kontrol

Apple Doktoru

1 yorum:

  1. Şarj sorunu yasıyorum çok çabuk şarjı bitiyor ve durduğu yerde şarjı azalıyor

    YanıtlaSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.