Yeni Haberler
recent

Apple Yetkili Teknik Servis Sivas (iPhone Tamiri)

Sivas Apple Yetkili Teknik Servisi
Sivas ilinde bulunan Apple teknik servislerini ve iPhone tamiri yapan yetkili teknik servisleri inceleyip tanıttığımız sitemizde servis bulma sürecinde yaşanan sıkıntı ve sorunları da ele alacağız.

Genel olarak iPhone modellerinin çoğunda yaşanan home tuşu sorunu ve ses açma-kısma sorunları artık iPhone 7 modeli ile ortadan kalkmış bulunuyor. Fakat daha eski model sahibi olan Apple müşterileri hala bu sorundan müzdarip durumdadır. En sık karşılaşılan iPhone sorunlarının başında ise ekran kırılması, ekran kararması, ekran donması, wifi sorunu, ekran çatlaması, IOS 10 ile uyumluluk sorunu gibi problemlerle karşılaşılmaktadır.
apple teknik servis sivas

iPhone ekran kırılması veya çatlaması gibi sorunlar Apple tarafından garanti kapsamına alınmıyor. Ekran sorunları kullanıcı hatası olarak değerlendirilmektedir. Apple teknik servislerine bu gibi sorunlar ile gidildiğinde ise maalesef piyasada güvenilir teknik servis bulmak zorlaşmaktadır.

Sivas ilinde bulunan güvenilir, ekonomik, kaliteli, müşteri odaklı Apple yetkili teknik servisini sitemiz üzerinden anında bulabilir veya sorununuzu bize iletişim bölümünden ileterek yardım isteyebilirsiniz.
Raf Kontrol

Apple Doktoru

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Blogger tarafından desteklenmektedir.