Yeni Haberler
recent

Apple Store iPhone Değişim Kampanyası

iPhone Cihaz Değişimi Kampanyası ve Programı
iPhone 7 almak isteyen Apple kullanıcılarına müjde geldi. Yakın bir zamana kadar Apple şirketi Türkiye'den bir operatör ile anlaşarak diğer ülkelerde uyguladığı gibi bizim ülkemizde de eski iPhone'ları alıp iPhone 7 verecek.

iPhone cihaz değişim

iPhone 7 almayı düşünen bir çok kişi biraz daha bekleyerek eski iPhone'larına belli bir değer biçilerek yeni iPhone 7'lerini çok daha ucuza getirebilirler. Malum ülkemizde yeni satışa sunulan iPhone 7'nin fiyatları 3500 TL - 4000 TL arasında değişmektedir.

Genel olarak operatörler dışında Apple Store'da da uygulamaya konulacağı düşünülen iPhone cihaz değişimi kampanyası birçok Apple müşterisinin işine yarayacağı düşünülüyor. Ayrıca çıkan haberlere göre Apple şirketi aldığı eski iPhone'ları yenileyerek farklı ülkelerde 100 Dolar daha az bir fiyata satacağı konuşuluyor.

iPhone değişim kampanyası aslında iPhone 4, iPhone 4S, iPhone 5, iPhone 5S gibi eski modellere sahip olan kullanıcılar için ortaya çıkmıştır. Çünkü bu modeller çıkacak olan IOS 11'e yetebilen bir akıllı cihaz olup olmadığı bir muammadır.

Eski iPhone getir yeni iPhone getir kampanyası hakkında daha fazla bilgiyi paylaşmaya devam edeceğiz.

WhatsApp GIF Nasıl Yapılır ve Gönderilir adlı makalemize de göz atabilirsiniz.
Raf Kontrol

Apple Doktoru

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Blogger tarafından desteklenmektedir.