Yeni Haberler
recent

Sık Karşılaşılan iPhone 7 Sorunları

En Çok Karşılaşılan iPhone 7 Sorunları
iPhone 7 sorun ve çözümleri

Apple'ın amiral gemisi iPhone 7 ve iPhone 7 Plus'ın Türkiye'de satışa sunulması ile sorunlar ortaya çıkmaya başladı. Kullanıcıların şikayetleri daha çok kulaklık, modem, kulaklık tuşları, wifi sorunu gibi problemlerde yoğunlaşıyor.

İlk olarak iPhone 7'de diğer modellere göre değişiklik gösteren kulaklık yapısından kaynaklı şikayet ve sorunlarla karşılaşıldı. Apple'ın kullanıma sunduğu IOS 10.2 ile bu sorun çözülse de farklı sorunlar ortaya çıkmaya devam ediyor.

Bir diğer sorun ise iPhone 7 bağlantı sorunu. iPhone 7'nin diğer iPhone modellerine göre bağlantı-modem sorunu olduğu ortaya çıktı. Buna göre iPhone 7 daha yavaş bağlantıya sahip olduğu farkedildi.

iPhone 7 Çizilme Sorunu
Simsiyah iPhone 7 modellerindeki başka bir sorun da çok kolay bir biçimde çizilme durumunun bulunması. Simsiyah iPhone 7 kullanıcıları kolay çizilebilir olarak belirtilen bu modeli için daha renk seçeneğinde karar kılmamış olan kişiler için tavsiye etmemektedir.

Ayrıca IOS 10 ile birlikte iPhone 6 sahipleri yazılım güncelleme yaptıklarında cihazlarında yavaşlama ve arama gelmesi durumunda aramanın gözükmemesi gibi sorunlar ortaya çıktığı gözlenmektedir. Bu gibi durumlarda tavsiyemiz cihazınızın yazılım sürümünü düşürmeniz ve Apple'ın IOS 10'da bu duruma çözüm bulmasını beklemenizdir.
Raf Kontrol

Apple Doktoru

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Blogger tarafından desteklenmektedir.