Yeni Haberler
recent

Muhteşem iPhone 7 Kılıfları!

Harika iPhone 7 Kılıfları Hangileri? En Kaliteli iPhone 7 Kılıfları
iphone 7 kılıfları

Apple şirketinin göz bebeği olan iPhone 7 ve Plus modelleri Türkiye'de satışa sunuldu. iPhone 7 sahibi olan ve sahibi olmak isteyen kişilerin ilk düşündüğü ise iPhone 7 kılıfları oluyor. Yeni aldığımız iPhone 7'nizi düşmelere, çarpmalara, ekran kırılmalarına karşı korumak için veya daha farklı ve güzel bir iPhone görünümü için yada moda için iPhone kılıflarına ihtiyaç duyuyoruz.

iPhone kılıf piyasasında oldukça çeşitli ve farklı model kılıflar bulunsa da kaliteli ve yıpranmaz kılıflar bulmak için biraz daha ayrıntılı araştırmalar yapmak zorunda kalabilirsiniz. İşte bu araştırmayı sizler için biz yaptık. Görsel olarak iPhone kılıflarını yayımlayamıyoruz fakat yepyeni en iyi iPhone 7 kılıflarının isimlerini sizlerle paylaşarak siz de Google'dan kolayca ulaşabilirsiniz.

İşte muhteşem iPhone 7 kılıfları

1-UAG Plasma
2-Ringke Fusion
3-Caseology Parallax
4-Maxboost Vibrance
5-Apple Smart Battery Case
6-Spigen Ultra Hybrid S

İphone 7 veya Plus kullanıcılarının ve herhangi bir Apple markalı ürün sahibi olan kişilerin akıllı cihazlarında oluşan bir sorunla karşı karşıya kaldıklarında en önemli konulardan birisi de Apple yetkili teknik servis olmaktadır. Sitemiz üzerinden hangi şehirde yaşıyorsanız Apple yetkili teknik servisine ulaşabilirsiniz.


Raf Kontrol

Apple Doktoru

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Blogger tarafından desteklenmektedir.