Yeni Haberler
recent

Başarı Teknik Servis - iPhone Arıza Tespit ve Tamiri

Başarı Apple teknik servisi
Türkiye'nin birçok şehrinde kaliteli ve güvenilir hizmet veren Başarı teknik servisini tanıtacağımız bu yazımızda Apple markalı ürün kullanıcılarının en çok sorun yaşadığı konulardan biri olan yetkili Apple teknik servisi bulma sürecine yardım etmeyi hedefliyoruz.
Başarı teknik servis

Piyasada maalesef kaliteli ve güvenilir Apple teknik servisi bulmak oldukça zordur. Sizden ek ücret alabilmek için ekstradan sorun üreten teknik servisler bulunmaktadır. Sitemizde sadece güvenilir, müşteri odaklı, kaliteli hizmet veren Apple teknik servislerine yer vermekteyiz.

iPhone ekran donması, ekran kararması, sıvı teması, wifi sorunu, home tuşu ve ses açma-kısma tuşu, ön ve arka kamera çalışmaması gibi sorunlar iPhone sahibi kişilerin en çok dert yandığı ve karşılaştığı sorunların başında gelmektedir.

Başarı teknik servisin ülkemizde birçok ilinde servis ağı bulunmaktadır. 

Apple markalı akıllı cihazınızı kargo ile göndererek de güvenli şekilde teknik servis hizmetinizi alabilirsiniz.

Sitemiz üzerinden tüm Türkiye'de bulunan Apple yetkili teknik servislerine ulaşabilirsiniz.
Raf Kontrol

Apple Doktoru

2 yorum:

  1. Telefonumda ekran kararması vardı. Destek hattını aradım tuşlara basarak ayarladılar. Şimdi tekrar aynı sorunu yaşıyorum fakat telefonda sadece apple logosu görünüyor sonrasında iphone servis dışı 5 dakika sonra tekrar deneyin yazısı görünmesiyle ekran tekrar kararıyor. Garanti süresi daha var 4. Ayda 2017 de aldım. Değişim olurmu acaba.Direk servise mi göndermeliyim yoksa aldığım firmaya mı. Cevap verirseniz sevinirim.

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Merhabalar, cihazınız daha yeni. Size ne yakın Apple yetkili servisine başvurun ve değişim talebinizi de belirtin eğer gerekli görülürse değişim olur. Sorunu ikinci kez yaşadığınızı dile getirmeyi unutmayın.

      Sil

Blogger tarafından desteklenmektedir.