Yeni Haberler
recent

Apple Şanlıurfa Yetkili Servisi

Şanlıurfa Apple Yetkili Teknik Servisleri
Şanlıurfa ilindeki bulunan Apple yetkili teknik servislerin yorumlarına, müşteri memnuniyetine ve iletişim bilgilerine sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Bu yazımızda Apple markalı ürün kullanıcılarının herhangi bir sorun ile karşılaşıldığında hangi süreçleri yaşayacağını ve bu süreçte teknik servis seçme konusunda neler yapması gerektiğini anlatmaya çalışacağız.
iphone arıza tamiri


İlk olarak Apple şirketi iPhone, iPad, Mac gibi ürünlerinize 2 yıllık garanti vermektedir. Fakat bu garanti ekran kırılması, ekran donması, iPhone'nunuzun suya düşmesi gibi sorunları kapsamamaktadır. Bu durumlar kullanıcı hatası olarak değerlendirilmektedir ve kendi imkanınız ile cihazınızın tamirini yaptırmak durumundasınız.

iPhone arızaları ve sorunları genel olarak yazılımsal ve donanımsal olarak ayrılmaktadır. Buna göre eğer donanımsal sorunlar yaşıyorsanız yetkili bir Apple teknik servisi ile sorununuza çözüm arayabilirsiniz.


Piyasada çok sayıda güvensiz ve kaliteli hizmet vermeyen teknik servis bulunmaktadır. Günümüzde eğer bölgenizde teknik servis bulunmadığı durumlarda kargo ile Apple markalı cihazlarınızı (iPhone, iPad, Mac, Apple Watch, Apple Watch Sports vs.) Apple yetkili teknik servislerine gönderebilirsiniz. Ayrıca Apple'dan yetkilendirilmemiş olsa dahi çok daha kaliteli ve müşteri odaklı hizmet veren Apple teknik servisleri de bulunmaktadır. 


Şanlıurfa ilindeki ve tüm Türkiye'deki kaliteli, güvenilir, müşteri memnuniyeti odaklı Apple teknik servislerine sitemiz üzerinden başvurabilir ve yardım isteyebilirsiniz.


Şanlıurfa'da hizmet veren Apple yetkili teknik servisi KVK Teknik servis'dir.

AdresTel: 0414 215 25 24
Raf Kontrol

Apple Doktoru

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Blogger tarafından desteklenmektedir.