Yeni Haberler
recent

iPhone Ekran Değişimi Fiyatları Ne Kadar?

iPhone-ekran-değişimi-fiyatlari
iPhone ekran fiyatları ne kadar? iPhone 5, iPhone 6 ekran fiyatları değişim teknik servis ücretleri ne kadar? 

iPhone ekranınızın düşürülmesi veya çarpması sonucu oluşan kırıklar oldukça maliyetli olmaktadır. Tabi ki ekran kırıklarının durumuna göre de akıllı cihazınızın çalışma koşulları değişebilir. Bazı durumlarda iPhone ekranınıza görüntü gelir ve dokunmatik özellik çalışmaya devam edebilir fakat biz durumda dahi cihazınızın ekranınızı değiştirmenizi öneriyoruz. 

Bunun nedeni ekranınız kırıldığı zaman küçük kırık parçaları ekran arkasında bulunan ön kamera ve bazı fonksiyon kablolarına zarar verebilir ve bu da size daha pahalıya mal olabilir.

iPhone ekran fiyatları cihazınızın modeline göre değişmektedir. Örneğin iPhone 4s ve İphone 5, 5s’in ekran değişim fiyatları iPhone 6, 6s’e göre farklı olmaktadır. Ayrıca Apple yetkili teknik servislerinde fiyatları da bulunduğunuz mevkiiye göre değişiklik göstermektedir. iPhone ekran fiyatları  500-600 TL arasındadır.

Apple şirketi iPhone kullanıcılarının şikayetlerini  görmezden gelmektedir. Bunun için Apple Store’da ekran değişimi ve cihaz değişimi  uygulamaları başlatmıştır.

Apple Store'da gerçekleştireceğiniz ekran değişimi ile iPhone akıllı cihazınızı 350-400 TL arasında bir fiyata değiştirebilirsiniz.

Cihaz değişimi uygulaması ile Apple Store'da ekranı kırılmış iPhone'nunuzu yenisi ile değiştirme imkanına sahipsiniz. Bunun için 900-1050 TL arasında bir ücret ödemeniz gerekecektir. Fakat cihaz değişimi uygulaması ekran değişimi fiyatlarının yüksekliğinden dolayı çok mantıklı görünmektedir. 

iPhone ekran kırılması ve dokumatik ekran sorunlarına pratik çözümler adlı makalemiz ile en yaygın iPhone sorunlarına çözüm bulabilirsiniz.
Raf Kontrol

Apple Doktoru

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Blogger tarafından desteklenmektedir.