Yeni Haberler
recent

İPhone 7'de Renkler Değişiyor, Mavi Renk Geliyor

iPhone 7-uzay-grisi-kalkıyor
iPhone 7’de renkler değişiyor mu? Appleseverler iPhone 7 ile farklı bir renkle tanışacaklar. 

Son zamanlarda gündemden düşmeyen iPhone 7 ile ilgili sızan görüntülerden sonra farklı kaynaklardan alınan haberlere göre iPhone 7 modellerinde yeni bir renk seçeneği olacak. 

İnternete sızan görüntülerde yeni modelin tasarımında değişiklikler yapıldı. Bunların arasında kulaklık girişinin artık bulunmaması kesinleşirken farklı bir renk modelinin de iPhone kullanıcılarına sunulacağı belirtildi. 

Yeni iPhone 7 “deep blue” yani koyu mavi renk seçeneği satışa sunulacak. Ayrıca bir renk de artık iPhone’larda bulunmayacak. Uzay grisi cihazlar artık satışa sunulmayacak. Uzay grisinin neden kaldırılacağı merak konusu olurken birçok kişinin de uzay grisi renk seçeneğinden memnun olduğu belirtiliyor.

Bir İnternet sitesinin ortaya attığı iddaaya göre ise İphone 7 modelinde Altın, Gümüş, Roza Altın, Mavi olarak Eylül 2016 yılında satışa sunulacağını belirtmekte.  

Bugüne kadar doğru tahminlerde bulunan internet sitesinin ortaya attığı bu iddia iPhone 7 meraklılarını biraz daha heyecanlandırdı. Apple, 2013 yılında Uzay Grisi rengi ile ilk kez karşımıza çıkmıştı ve bir çok üründe bu renk seçeneğini kullanmıştı. Apple’ın bu konuda son kararı verip vermediği ve uzay grisinden neden vazgeçtiği henüz bilinmiyor.
Raf Kontrol

Apple Doktoru

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Blogger tarafından desteklenmektedir.