Yeni Haberler
recent

iPhone 7 Türkiye'ye Ne Zaman Gelecek?

İphone 7 Türkiye'ye ne zaman gelecek?
iPhone 7 piyasaya ne zaman çıkacak? Türkiye'de ne zaman satışa sunulacak?

Apple yeni modeli olan İphone 7'yi eylül ayında tanıtmayı planlıyor. iPhone kullanıcılarının merakla beklediği iPhone 7 modeli konsept çizimleri yayınlandı.

İphone 7 Türkiye'de ne kadara satılacak?

İphone 7 Plus yerine bu yıl çıkacak olan iPhone Pro olacak. Konsept değişimleri yaşansa da klasik İphone çizgileri korunmuş durumda. Genel olarak İphone kullanıcılarının en memnun olduğu nokta tabiki İphone'nun stabil yazılımsal özellikleri olsa da, tasarımda da memnun edecek değişimler İphone konsept çizimlerinde açıkça gözükmekte.

iPhone 7'de Ne Gibi Farklılıklar Olacak?

İphone'nun klasik 3.5 mm'lik kulaklık çıkışı bu modelinde bulunmayacak. En çok merak edilen ise bunun yerine ne olacağı. İphone 7 ve 7 Pro modellerinde kulaklık lightning girişinden bağlanacak.

Apple'ın aksesuar satmayı çok sevmesi de bu değişimin nedenleri arasında. Kulaklığı takabilmemiz için converter gerekecek.

Apple kullanıcılarının bu yıl İphone 7'den bekledikleri arasında olan su geçirmeme özelliği ise maalesef olmayacak.

Apple su geçirmezlik ile ilgili geliştirdiği uygulamaların patentini aldı fakat satış stratejisinden kaynaklı olarak belki de bir sonraki İphone'da bu özelliği görebilmemiz mümkün olabilecek. Ayrıca başlangıç olarak 16 GB yerine 32 GB'lık modeller satışa sunulacak.

Ön kamerada ise çözünürlük artırılmış olarak gelecek fakat arka kamerada bir değişim yaşanmayacak. İphone 6'ya göre daha da ince olacak olan İphone 7 ve Pro modelleri tanıtım tarihi bazı kaynaklara göre 7 Eylül 2016'da olacak gibi gözüküyor.
Raf Kontrol

Apple Doktoru

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Blogger tarafından desteklenmektedir.