Yeni Haberler
recent

İphone 7' de Neler Değişecek?

İphone 7 ne zaman çıkacak?
İphone 7 ne zaman çıkacak? İphone 6'dan ne farkı olacak hepsi yazımızda. İphone serilerinde genellikle beklenen değişimler olmasa da İphone'un stabil yazılımsal durumu ve çalışması müşterilerini her zaman memnun etmektedir. Peki ne zaman İphone 7'i satışa sunulacak? Neler değişmiş olacak?

Eylül ayında İphone 7, İphone 7 plus ve Pro olarak karşımıza çıkacaklar. İphone 7 16/64/128 GB modelleriyle karşımıza çıkacak. Büyük ekranlı olan İphone 7 Plus ve Pro için 32/128/256 GB modelleriyle karşımıza çıkacak. 

İphone 7'nin 4.7 inçlik boyutunda safir cam ve eğer olursa büyük ses getirecek 5 GB ram ile geleceği söylentiler arasında ve tabiki İphone 6'da olduğu gibi 4K video kayıt özelliği olacak. 

8 Mp ön kameraya sahip olacak. Ayrıca kablosuz şarj özelliği olacağı tahmin edilmekte. Kamerada büyük yenilik olacağı söylenen İphone 7'de çift lens arka kamera olacağı söylenmekte. 

Son olarak kulaklık girişi olmayacağı dedikoduları geziyor. Tabi bunların hepsi kesin değil, fakat İphone 7'nin diğer modellerine göre çok daha büyük yankı getireceği kesin.

İphone 7 kılıfları ile ilgili haberimize buradan ulaşabilirsiniz.
Raf Kontrol

Apple Doktoru

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Blogger tarafından desteklenmektedir.